Smartwatch Zeaplus K18 s plnou verziou Androidu na reálnych fotkách

Teraz čítate
Smartwatch Zeaplus K18 s plnou verziou Androidu na reálnych fotkách

banner-redmi-note2
O Zeaplus K18 sme vám už písali pred pár dňami a vyvolali dosť veľký rozruch na poli smarthodiniek. Skrývali totižto jedno prekvapenie v podobe operačného systému, ktorým bude plnohodnotný Android. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvotné rendre dnes vystriedali reálne fotografie, ktoré ukazujú nádherný dizajn s okrúhly displejom, ktorý pripomína klasické hodinky. Zeaplus K18 bežia na Androide 4.4 a obsahujú vlastný slot pre SIM karty. Na prednej strane sa rozprestiera 1,4-palcový AMOLED displej s rozlíšením 400 x 400 pixelov. Vo vnútri pracuje 1,2 GHz procesor od spoločnosti MediaTek a 512 MB RAM. Interné úložisko má kapacitu 4 GB.

zeaplus-watch-k18-04_result-2
Novinka príde v 3 farebných kombináciách, v čiernej, zlatej a striebornej. Bude zaujímavé sledovať, ako si povedú Zeaplus K18 s plnohodnotným Androidom, no pomaly aj čínski výrobcovia začínajú používať operačný systém od Googlu.

zeaplus-watch-k18-01_result-1

Zdroj: Gizchina.com 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.