Smartisan T2: Snapdragon 808, 3 GB RAM a USB Type-C v prémiovom tele

banner-xiaomi-mi4c
Smartisanu to s prvým T smartfónom veľmi nevyšlo. Našťastie sa nevzdali a po pár pokusoch prieniknúť na trh lacných smartfónov prišli opäť s T smartfónom. Má Smartisan T2 na to, aby uspel?

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dizajn smartfónu má ako predlohu prvú generáciu Smartisan T, ale niektoré detaily si vypožičal aj z dnešných smartfónov. Po výkonnostnej stránke Smartisan T2 dosť prekvapí, keďže ponúkne 8-jadrový Snapdragon 808, ktorému bude sekundovať 3 GB RAM. Displej sa zastavil na 5 palcoch a FullHD rozlíšení, čo je úplne dostačujúce. Android, ktorý bude toto všetko využívať je 5.1 Lollipop. Poteší aj prítomnosť USB Type-C konektora. Predné aj zadné sklo je odolné Gorila Glass 4 a pre lepšie používanie výrobca na obe strany zvolil 2,5D zahnutie. Kvôli použitým materiálom sa jedná o unibody dizajn, ale ako výhodu treba zarátať spracovanie, ktoré by malo vďaka tomu byť veľmi kvalitné.

smartisan t2
Podľa parametrov a trocha aj fotiek, sa zdá, že Smartisan T2 bude na podobnej úrovni ako Xiaomi Mi4c. Lenže, vďaka prémiovému spracovaniu musel ísť Smartisan s cenou hore. Bohužiaľ, cena sa zastavila na cca 438 €. To je naozaj veľa v porovnaní s Mi4c, ktoré momentálne stojí okolo 220 €. Podľa dohadov majú v príprave aj Smartisan T2 Pro, ktorý by mal prísť budúci rok a ponúkne najnovší Snapdragon 820.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článok