Ak hľadáš zaujímavé zariadenie, s ktorým sa odlíšiš od ostatných, nemusíš hneď míňať niekoľko stoviek, ba až tisíc eur za rôzne limitované edície od výrobcov. Príkladom je aj čínsky výrobca Smartisan, ktorý svojím smartfónom Nut Pro 2 vybočuje zo zaužívaného dizajnu.

Okrem dizajnu však zaujme aj špecifikáciami, ktorými sa radí do vyššej strednej triedy. Dostupný je aj v našom FonTech Shope a samozrejme nesmie chýbať ani zľavový kupón. Vďaka nemu sa dostaneš na sumu 291 €, čo je za takto vybavený smartfón veľmi dobrá cena. V prípade verzie so 128 GB sa jedná o takisto perfektnú cenu 302 €.

Kúpiť Smartisan Nut Pro 2 6 + 64 GB za 291 €
Kupón nájdeš v obchode

Kúpiť Smartisan Nut Pro 2 6+ 128 GB len za 302 €
Kupón nájdeš v obchode

Nechýba ani možnosť dopravy EU Express len za 5,84 €, čo nie je nič hrozné. Obrovskou výhodou je, že nový smartfón ti domov dorazí bez akýchkoľvek poplatkov navyše.

Nezvyčajný dizajn, ktorým si ťa získa

Smartisan Nut Pro 2 vo svojej konštrukcii kombinuje kov so sklom, vďaka čomu zariadenie pôsobí skutočne prémiovo. Prémiovosť mu dodávajú aj okrúhle tlačidlá po stranách zariadenia a viacero ďalších drobností, ktoré vytvárajú nádherný celok. Pri čiernej verzii (jediná dostupná momentálne), je to červený pásik po obvode konštrukcie. Na zadnej strane je to čítačka odtlačkov prstov, ukrytá v kruhovom logu výrobcu, či duálny fotoaparát, ktorý ako duálny vôbec nevyzerá.

Do tejto nádhernej konštrukcie výrobca osadil 5,99″ FullHD+ displej, s dnes už bežným pomerom strán 18:9. Hustota pixelov je 403 ppi a maximálna hodnota jasu 500 nitov. Nad ním sa nachádza v presne v strede selfie kamera s rozlíšením 16 MPx. Zadný duálny má rozlíšenie 12 + 5 MPx a dokáže nahrávať videá v 4K rozlíšení. Primárny snímač má clonu f/1.8 a veľkosť pixelov 1.25 μm. Sekundárny má clonu f/2.0 a pixely veľké 1.4 μm. Pod ním sa nachádza už spomínané logo výrobcu so snímačom odltačkov prstov.

O výkon sa stará osemjadrový procesor Snapdragon 660, s taktom jadier 2,2 GHz. Bezproblémový multitasking ti zaistí 6 GB pamäť RAM. Pre súbory je k dispozícií 64 GB úložisko, ktoré však nie je možné rozšíriť o microSD karty. Dostupná je aj verzia so 128 GB úložiskom. Operačným systémom je Android 7.1 Nougat, doplnený o vlastnú nadstavbu Smartisan OS. Batéria má kapacitu 3500 mAh a podporuje rýchle nabíjanie Quick Charge 3.0.

Bohužiaľ, zamrzí absencia kompletnej podpory LTE sietí, takže mimo miet si budeš musieť vystačiť aj s 3G pripojením. Okrem toho smartfón ponúka DualSIM funkcionalitu, Bluetooth 5.0 a dokonca aj FM rádio.

Kupón aplikuješ v košíku

smartisan nut pro 2 fontech shop
Zobraziť celú galériu (4)
Screenshot/Gearbest

Zobraziť celú galériu (4)
Screenshot/Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom