banner-nubia-z11Čínsky výrobca luxusných telefónov so zvláštnym menom 8848 Phones predstavil azda najunikátnejší smartfón na svete s titánovým prevedením, z ktorého ceny vám padne sánka. Dizajnovo sa výrobca značne inšpiruje známym výrobcom Vertu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Smartfón vznikol vďaka spolupráci 8848 Phones a Palácového múzea v Zakázanom meste v Číne. Navhrovaný bol dizajnérom pod menom Lawrence Hsu a je inšpirovaný dračími dielami v spomínanom paláci. Vysoká cena ja zapríčinená najmä použitím 18-karátového zlata a teľacej kože na zadnej strane. Takýto kúsok rozhodne nikde inde nenájdeš!

8848-phone-titan-3

zdroj fotografie: Gizmochina

Dostupný bude v čiernom, sivom, ružovom a žiarivo-žltom farebnom prevedení. Vnútorná výbava tiež nie je najhoršia. Zobrazovacou jednotkou je kompaktnejší 5-palcový displej s FullHD rozlíšením a zariadenie poháňa bližšie nešpecifikovaný osemjadrový procesor od Qualcommu.

8848-phone-titan-2

zdroj fotografie: Gizmochina

Výbavu po pamäťovej stránke tvorí 4 GB operačná RAM pamäť a 128 GB interné úložisko. Čo sa fotografickej stránky týka, tak na zadnej strane nájdeme hlavný 21 MPx fotoaparát a na prednej monštruózny 30 MPx snímač pre bezchybné selfies. Nechýba ani slot pre dve SIM karty. Za takýto smartfón si ale zaplatíš, a to presne 19 999 čínskych juanov, čo je predstavuje niečo okolo 2760 eur. V tomto prípade ale platí, že cena je naozaj adekvátna vzhľadom k použitým materiálom.

zdroj fotografií: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.