Aj tebe je možno v posteli príliš horúco, no tvoj partnerka nemá problém byť až po uši zakrytá pod perinou. Tento častý problém sa rozhodla vyriešiť spoločnosť SmartDuvet so svojou inteligentnou posteľou, ktorá ti poskytne počas horúcej noci príjemné schladenie. 

Spoločnosť SmartDuvet má už na svojom konte jednu netradičnú posteľ. Pred časom totiž na Kickstarteri predstavila svoj prvý model, ktorý bol schopný ráno si sám ustlať. Teraz však prichádza druhá verzia, ktorá okrem tejto šikovnej možnosti prináša aj reguláciu teploty na oboch stranách postele. Úhľadné úpravy má na starosti vzduchový kompresor, ktorý vyplňuje malé kanáliky a tie následne pod tlakom roztiahnu periny do pôvodného stavu.

zdroj fotografie: Screenshot/Smart Duvet/YouTube

Nenechaj si ujsť
Do radov Xiaomi pribudli ďalšie dva šialené produkty! Čo to je tentokrát?

Táto šikovná vecička je ukrytá priamo v posteli. Na nastavenie teploty stačí, ak si používateľ v aplikácii zvolí chladenie studeným alebo ohrievanie teplým vzduchom z ovládacieho boxu. Podľa spoločnosti táto posteľ nezvýši len pohodlie pri spánku, ale vďaka okysličeniu prikrývok zabraňuje tvorbe rôznych roztočov. Zároveň však SmartDuvet odporúča, aby posteľ neslúžila na vyhrievanie priestorov bytu či domu.

zdroj fotografie: Screenshot/Smart Duvet/YouTube

Už teraz tento parádny projekt na Indiegogo získal dostatok potrebných financií, a to až o 550 % viac ako bolo plánované. S dodávkami prvým zákazníkom by spoločnosť mohla začať ešte v septembri. Cena za predčasné objednanie SmartDuvet Breez je stanovená na 180 €, no po oficiálnom uvedení na trh sa zdvihne až o 140 €. Ak chceš mať aj ty komfortný spánok počas horúcich letných nocí alebo sa zahriať v zime, teraz máš ideálnu príležitosť investovať do tohto jedinečného projektu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom