banner-redmi-note-4Inteligentné nositeľné zariadenia, inak povedané aj smart hodinky, sa stali taktiež dôležitou súčasťou výbavy bežných používateľov. Zo začiatku bol rozruch okolo nich skutočne markantný, no postupom času záujem stagnuje a na trhu skúšajú preraziť skôr menší čínski výrobcovia. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Vynikajúcim príkladom sú CYUC GT08, ktoré síce majú čudný názov, no svojou cenou 15 € hravo vynahradia jazykolam pre svojho majiteľa. Už pri prvom pohľad nám je jasné, že si výrobca zobral inšpiráciu z Apple Watch. Prednej strane dominuje 1,54-palcový displej s 2.5D zahnutím a rozlíšením 240 x 240 pixelov. Najdôležitejšou vlastnosťou je však pripojenie k smartfónu, ktoré zabezpečuje Bluetooth 3.0.

cyuc-gt8-akcia-2

Kúpiť CYUC GT08 za 15 €

Pod kapotou hodiniek operuje procesor MediaTek MT6261 a v podpore dokonca nájdeme aj microSIM (2G) slot spolu s microSD kartou za účelom rozšírenia interného úložiska. Celú túto výbavu napája 350 mAh batéria, ktorá v spojení s vlastným operačným systémom by mohla poskytnú relatívne dostatočnú výdrž.

cyuc-gt8-akcia-1

Používateľ si môže zosynchronizovať svoj denník hovor, SMS správy, sledovať vybrané merače na fitness aktivity a prezrieť príchodzie notifikácie. Hodinky výborne poslúžia aj ako vzdialená spúšť fotoaparátu alebo ovládač hudby. Čerešničkou na torte je vodeodolnosť podľa certifikácie IP53. Akciová cena 15 € končí už o necelé 4 dni.

1467710179680961

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
7%
Páči sa mi to
36%
Chcem to
43%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
14%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.