S novou aplikáciou spoločnosti Fumbi môžu používatelia vložiť peniaze do ktoréhokoľvek z produktov a jednoducho si ich aj vybrať. Stačí si zvoliť jeden z troch produktov, platobnú metódu a spraviť vklad v minimálnej výške 50 €.

Slovenská krypto-investičná spoločnosť Fumbi vznikla v roku 2018 a odvtedy si získala vyše 100 000 používateľov na Slovensku, ale aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku. Minulý rok priniesla svojim používateľom viaceré novinky v rámci produktového portfólia, tento rok priniesla zatiaľ novú možnosť platieb a aplikáciu pre systémy iOS aj Android. Aplikácia sa do 24 hodín od spustenia stala prvou najsťahovanejšou aplikáciou v kategórii financie.

S aplikáciou majú používatelia po ruke prehľad svojho účtu aj aktuálne ceny jednotlivých kryptomien, môžu jednoducho realizovať vklady, výbery a, rovnako ako pri využívaní desktop verzie Fumbi, nepotrebujú si zakladať vlastné peňaženky.

Bezpečnosť na prvom mieste

Vo Fumbi je bezpečnosť vždy na prvom mieste. Na bezpečné uloženie kryptomien využíva spoločnosť platformu Ledger Vault, čo je jedno z najlepších a najdôveryhodnejších riešení úschovy kryptomien na svete. Zároveň pravidelne prechádza nezávislým auditom, ktorý dokazuje, že sú množstvá kryptomien uvedených na účtoch používateľov totožné s množstvami uloženými na peňaženkách. Platforma spolupracuje aj so spoločnosťou, ktorá kontroluje, či je systém Fumbi zabezpečený a nenapadnuteľný.

Do ktorého produktu investovať?

S Fumbi Index Portfóliom investujete do celého portfólia viac ako 20 top preverených kryptomien. Čísla z roku 2021 potvrdzujú, že investovanie do portfólia zostaveného odborníkmi z Fumbi a spravovaného Fumbi Algoritmom prináša používateľom väčšie výnosy, než investovanie iba do samotného bitcoinu. S aplikáciou môžete jednoducho spraviť vklad a o zvyšok sa postará Algoritmus.

Jednoducho môžete investovať aj do produktu Fumbi Vlastná Voľba, v ktorom si vyberiete jednotlivé kryptomeny podľa vlastného uváženia. Momentálne máte na výber Bitcoin, Ethereum, Polkadot, Cardano a Avalanche. Tento produkt je vhodný pre skúsenejších používateľov, ktorí si chcú vybrať kryptomeny, avšak radi využijú prvotriednu úschovu v spoločnosti Fumbi.

Momentálne množstvo používateľov rozširuje svoje investičné portfóliá o produkt Fumbi Bitcoin a Zlato. Bitcoin, kryptomenu s vysokým potenciálom rastu, v ňom stabilizuje konzervatívne zlato. Používatelia v ňom totiž investujú do bitcoinu aj do kryptomeny PAX Gold, ktorá je krytá reálnym zlatom. Algoritmus v tomto produkte rovnomerne rozdeľuje investíciu v pomere 50:50 medzi tieto dve aktíva.

Právnické osoby a spoločnosti môžu s Fumbi investovať s produktom Fumbi Biznis Voľba, ktorý funguje na rovnakom princípe ako Fumbi Vlastná Voľba. Pričom pre právnické osoby môže byť investovanie do kryptomien ešte výhodnejšie než pre fyzické osoby.

Ako investovať?

Kryptomeny sú určené na dlhodobé investovanie. Trh podlieha mnohým výkyvom, preto je lepšie nereagovať impulzívne a pravidelne si dlhodobo sporiť, napríklad tak, že si nastavíte trvalý príkaz v banke. A keď uvidíte, že trh kryptomien výrazne krátkodobo klesol, môžete s Fumbi aplikáciou jednoducho zadať vklad do niektorého produktu, a navyše si tak dokúpiť kryptomeny za výhodnú cenu. Fumbi svojich používateľov o takýchto príležitostiach informuje, aby im nič neuniklo.

Stiahnite si Fumbi appku do svojho telefónu a využite potenciál kryptomien kedykoľvek a kdekoľvek. S Fumbi investujete jednoducho, bezpečne, efektívne a už od 50 €.

           pastedGraphic_2.png                   pastedGraphic_3.png

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP