Predseda Slovenskej národnej strany Andrej Danko si dal zaregistrovať na svoje meno grafickú ochrannú známku s textom „Človek človeku“. Čo sa internetových domén týka, má smolu. Mnohé z nich už vlastní satirická stránka Zomri.

Portál ako prvý Živé.sk prostredníctvom Denníka N priniesol informáciu, že šéf národniarov si na Úrade priemyselného vlastníctva nechal na svoje meno zaregistrovať ochrannú známku so znením „Človek človeku“. Tieto slová chce Danko používať v rôznych reklamných predmetoch a tlačových materiáloch ako sú napríklad kalendáre či odevy.

www.clovekcloveku.info(Peter/ meme Jozef)

Gepostet von Zomri am Freitag, 23. August 2019

Hoci sa mu ochrannú známku podarilo získať, na internetové domény s rovnomenným znením už pravdepodobne môže zabudnúť. Domény s koncovkami .sk, .club, .com, .info či .org už nezíska, nakoľko už boli skúpené a presmerované na známu satirickú Facebookovú stránku Zomri. Práve tá si z predsedu SNS často uťahovala a používala aj predmetné slová.

www.ludiaotupjevjaju.sk(od Ľuba)

Gepostet von Zomri am Samstag, 24. August 2019

Zaujímavosťou je fakt, že doménu clovekcloveku.sk kúpil pre Zomri jeden z fanúšikov. Postupne sa k nemu pridali aj ostatní, ktorí prišli s ďalšími vyššie spomenutými doménami. Pokiaľ bude chcieť Andrej Danko tieto domény získať, pôjde to len veľmi ťažko. Ako spomína Denník N, nemusí sa mu to podariť vôbec.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú