Predseda Slovenskej národnej strany Andrej Danko si dal zaregistrovať na svoje meno grafickú ochrannú známku s textom „Človek človeku“. Čo sa internetových domén týka, má smolu. Mnohé z nich už vlastní satirická stránka Zomri.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Portál ako prvý Živé.sk prostredníctvom Denníka N priniesol informáciu, že šéf národniarov si na Úrade priemyselného vlastníctva nechal na svoje meno zaregistrovať ochrannú známku so znením „Človek človeku“. Tieto slová chce Danko používať v rôznych reklamných predmetoch a tlačových materiáloch ako sú napríklad kalendáre či odevy.

www.clovekcloveku.info(Peter/ meme Jozef)

Gepostet von Zomri am Freitag, 23. August 2019

Hoci sa mu ochrannú známku podarilo získať, na internetové domény s rovnomenným znením už pravdepodobne môže zabudnúť. Domény s koncovkami .sk, .club, .com, .info či .org už nezíska, nakoľko už boli skúpené a presmerované na známu satirickú Facebookovú stránku Zomri. Práve tá si z predsedu SNS často uťahovala a používala aj predmetné slová.

www.ludiaotupjevjaju.sk(od Ľuba)

Gepostet von Zomri am Samstag, 24. August 2019

Zaujímavosťou je fakt, že doménu clovekcloveku.sk kúpil pre Zomri jeden z fanúšikov. Postupne sa k nemu pridali aj ostatní, ktorí prišli s ďalšími vyššie spomenutými doménami. Pokiaľ bude chcieť Andrej Danko tieto domény získať, pôjde to len veľmi ťažko. Ako spomína Denník N, nemusí sa mu to podariť vôbec.