Zopár týždňov pred koncom roka 2016 predstavila spoločnosť Xiaomi svoju úplne prvú elektrickú kolobežku. Tá svojím jedinečným dizajnom, skvelými parametrami či nízkou cenou dokázala zaujať veľké množstvo ľudí z celého sveta, pričom nechýbali ani tí zo Slovenska. Ak sa aj ty túžiš preháňať na tomto dvojkolesovom technologickom skvoste, tak rozhodne zbystri svoj zrak.

Expresné dodanie, skvelá cena

Vďaka bleskovému výpredaju teraz kúpiš Xiaomi kolobežku za naozaj TOP cenu. V našom FonTech Shope nájdeš tento veľmi obľúbený produkt za skvelých 324 €. Čerešničkou na torte je dostupnosť. Kolobežka sa totiž nachádza v európskom sklade a tak sa môžeš tešiť na expresné doručenie v priebehu 2 až 5 dní. Predobjednávky v EÚ sklade štartujú 14. decembra.

Kúpiť bielu Xiaomi kolobežku za 324 €
Expresné doručenie z európskeho skladu a zľava 41 %

Nad kúpou Xiaomi kolobežky v oficiálnej EU verzii by si dlho rozmýšľať nemal, keďže za túto cenu je k dispozícii len 5 kusov. Teraz máš teda skvelú príležitosť získať obľúbený produkt v skvelej akcii a s expresným doručením.

Technologický skvost na kolesách

Základ celej kolobežky tvorí kvalitná hliníková konštrukcia, ktorá vyniká svojim prepracovaným dizajnom. Použitý hodnotný materiál vo svojich útrobách skrýva 280 Wh batériu, ktorá bez väčších problémov zvládne jazdu o dĺžke 30 kilometrov. Nad touto hranicou však budeš môcť kolobežku naďalej používať až dovtedy, kým budú vládať tvoje nohy.

Vzhľadom na určenie do mestskej premávky je však nepravdepodobné, že by v kolobežke došla šťava skôr než na samom konci dňa. Elektromotor, ktorý slúži na pohon tohto zariadenia ponúka menovitý výkon 250 W, okamžitý výkon 500 W a krútiaci moment na úrovni 16 Nm. Ten je následne prenášaný na 8,5-palcové kolesá. Súhra týchto parametrov sa stará o maximálnu rýchlosť 25 km/h, čo rozhodne nie je málo.

Schopné brzdy sú však rovnako dôležité, pričom táto kolobežka oplýva hneď dvojicou kotúčových bŕzd a taktiež aj E-ABS systémom. Riadidlá ponúkajú na svojom vrchu 4 LED diódy, ktoré majiteľa upozorňujú na aktuálny stav batérie. Nový dopravný prostriedok od obľúbenej čínskej spoločnosti sa vďaka LED svetlám umiestneným vpredu a vzadu nestratí ani v tej najtemnejšej tme.

Kolobežka okrem iného dokáže komunikovať so smartfónmi vďaka technológii Bluetooth. Po spárovaní tak je možné zistiť aktuálnu rýchlosť, ale aj presný stav batérie. Pri prenášaní, respektíve skladovaní je možné riadidlá efektívne sklopiť, čím sa ušetrí potrebný priestor.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom