FonTech shop ti ponúka akciu, ktorá sa len tak nevidí. Ak si fanúšikom RC autíčok, máme pre teba perfektnú správu. Autíčko WLtoys 4WD Off-Road na diaľkové ovládanie je teraz dostupné za skvelú cenu.

Si už síce dospelý, ale v tvojom vnútri stále žije dieťa? Alebo si len skrátka milovníkom RC autíčok? Potom si na správnom mieste. FonTech Shop ti ponúka skvelé RC autíčko WLtoys 4WD Off-Road na diaľkové ovládanie, ktoré toho vydrží skutočne veľa vďaka spevnenej konštrukcii. Ďalej ponúkne rýchlosť až 50 km/h či ovládanie na vzdialenosť od 100 do 150 m.

Kúpiť RC autíčko WLtoys 4WD Off-Road za 57 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

To všetko a ešte viac ti ponúkne toto RC autíčko za skvelú cenu 57 € so zľavovým kupónom EEGB4TH4 a priamo z európskeho skladu. Ak ťa táto akcia oslovila, neváhaj a bež do FonTech Shopu, lebo počet kusov v tejto cene je obmedzený na 7 ks! Dodanie ťa vyjde na 3.87 €, no dodatočných colných poplatkov sa už nemusíš báť.

Autíčko stvorené na zábavu

Autíčko WLtoys 4WD Off-Road je stvorené na zábavu aj hrubšie zaobchádzanie, čo umožní spevnená konštrukcia. Vďaka kartáčovému motoru a pohonu 4WD nie je pre toto autíčko žiaden terén prekážkou. Samotná konštrukcia je vyrobená v mierke 1:12 v plastovom prevedení o rozmeroch 23 x 18 x 40 cm a hmotnosťou 1.49 kg. Zeleno-čierne prevedenie pritom dodá autíčku agresívny vzhľad a štýl.

Super rýchlosť a veľký dosah

Autíčko je ovládateľné pomocou 2,4 GHz bezdrôtového ovládača, ktorý je zabezpečený ochranou proti rušeniu. Vďaka tomu je možné ovládať autíčko až na vzdialenosť od 100 do 150 m. Samotné autíčko pritom dokáže vyvinúť rýchlosť až do 50 km/h. Pomocou ovládača dokážeš autíčko ovládať vpred/vzad, vľavo/vpravo a taktiež jazdiť zo zapnutými svetlami. Ovládač je pritom napájaný pomocou štyroch 1.5V AA batérií, ktoré však nie sú súčasťou balenia. Zabudovanú batériu v autíčku je možné nabiť za necelých 90 minút a tá následne zabezpečí nefalšovanú zábavu na 15 až 20 minút.

Zľavový kupón je možné uplatniť v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom