Sharp Aquos Zeta má byť špičkový fotomobil s procesorom Snapdragon 820

banner-redmi3proSpoločnosť Sharp je jedným z najlepších výrobcov televízorov na svete. Tento gigant sa však zameriava aj na iné oblasti technologického trhu a vo svojom protfóliu má aj zopár smartfónov. Za zmienku stojí napríklad modelová rada Sharp Aquos Crystal, ktorá ponúka nádherné bezrámikové displeje. Teraz sa dozvedáme o novom zariadení, ktoré má niesť názov Sharp Aquos Zeta SH-04H. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podľa najnovších informácií príde Zeta s dobre známym 4-jadrovým procesorom Snapdragon 820. Ten má dopĺňať 3 GB pamäte RAM a 32 GB vnútorné úložisko. Smartfón má navyše disponovať aj microSD slotom, ktorý využijú karty až do teoretickej kapacity 200 GB. Displeje sú veľkou špecialitou tejto spoločnosti, ktorá sa s nimi dokáže naozaj vyhrať. Inak tomu nie je ani v tomto prípade a Zeta ponúkne 5,3-palcový FullHD IGZO LCD displej. Ten bude kryť odolné sklo od spoločnosti Gorilla Glass s 2,5D zahnutím. Tieto nadpriemerné špecifikácie však nie sú najväčším tromfom pripravovaného zariadenia.

sharp-aquos-zeta-sh-04h-02
Skutočnou devízou smartfónu má byť hlavný fotoaparát, ktorý ponúkne nevídanú kvalitu. Jeho rozlíšenie má dosahovať až 22,6 MPx a má byť certifikovaný spoločnosťou Ricoh Imaging. K tomu sa pridá clona f/1.9 a skutočne rýchle zaostrovanie, ktoré zvládne zaostriť len za necelé 4 desatiny sekundy. GR certifikácia od spoločnosti Ricoh Imaging zabezpečí vysokú kvalitu výsledných fotografií. Smartfón dokáže nahrávať videá v rozlíšení 4K a spomalené videá pri 120 a 240 snímkach za sekundu. Špecifikácie zadného fotoaparátu uzatvára HDR režim spolu s optickou stabilizáciou obrazu. Predný fotoaparát so širokouhlým snímačom ponúkne rozlíšenie 5 MPx.

sharp-aquos-zeta-sh-04h-01
Čerešničkou na torte je, že nová Zeta má byť vode a prachu odolná. V útrobách tohto 7,6 milimetrov hrubého zariadenia sa skrýva 3000 mAh batéria, ktorá by mala poskytovať dostatočnú výdrž na jedno nabitie. Na pravej strane sa má nachádzať skener odtlačkov prstov, ktorý je situovaný netradične pod tlačidlom napájania. Váha prístroja je pekných 155 gramov. Jeho chod bude zabezpečovať Android 6.0 Marshmallow spolu s nadstavbou výrobcu. K dispozícií bude viacero farebných verzií, a to čierna, biela a zelená. O dostupnosti a cene vás budeme informovať.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]