Nemecký klenot je pripravený do tretice zamotať hlavy všetkým milovníkom cestovania v čase, oznámenie symbolického dátumu premiéry sprevádza aj krátky trailer.

Konečne je to oficiálne. Jeden z najobľúbenejších pôvodných seriálov od Netflixu dostal dátum premiéry a je to presne tak, ako mnohí fanúšikovia predpovedali. Tretia séria Dark na streamovaciu sieť dorazí v sobotu 27. júna. Dátum má v rámci seriálu zásadný význam, keďže 27. jún 2020 je označovaný ako začiatok apokalypsy a posledného cyklu.

S odhaleným dátumom vydania Netflix do sveta vypustil aj krátky trailer, ktorý opäť láka na paradoxy cestovania v čase i viaceré „verzie“ hlavných hrdinov. Známa fráza na začiatku upútavky „Koniec je začiatok a začiatok je koniec“ by v tretej sérii mala nabrať konkrétny význam, uvidíme, či sa potvrdia niektoré z obľúbených fanúšikovských teórií, ktorými sú seriálové fóra doslova preplnené.

Tvorcovia Dark totiž naprieč dejom vyvolávajú obrovské množstvo otázok, na ktoré však podávajú len veľmi málo odpovedí. Najnovšie pokračovanie na tom, zdá sa, nebude inak, a záver druhej série dáva napovedať, že sa dočkáme nielen cestovania v čase, ale tiež viacerých alternatívnych realít.

Tvorcovia potvrdili, že najnovšia séria Dark bude zároveň tou poslednou, keďže projekt už od začiatku plánovali na trojsériový formát. Správa je pre seriálových nadšencov určite veľkým sklamaním, keďže nemecký seriál sa medzi divákmi teší veľkej obľube.

To dokazuje aj nedávne hlasovanie na portáli Rotten Tomatoes s účasťou viac než 2,5 milióna užívateľov. Tí v hlasovaní Dark pasovali za vôbec najpopulárnejší seriál na Netflixe.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom