Šéf spoločnosti Playstation, Marco Saletta, tvrdí, že exkluzívny obsah na ich konzolu je tá správna cesta, po ktorej budú určite pokračovať aj v budúcnosti. Veľký úspech pripisuje práve exkluzívnemu obsahu, ktorý ťaží z možností hardvéru  PlayStationu maximum.

Marco Saletta v rozhovore pre Twinfinite povedal množstvo zásadných informácií. Podľa jeho slov si na novú generáciu konzoly ešte pár rokov počkáme. Spoločnosť sa bude usilovať o to, aby priniesla ešte množstvo exkluzívnych hier súčasným majiteľom PS4, prípadne aby prilákala nových hráčov k tejto konzole. To všetko sa im má podariť prostredníctvom exkluzívneho obsahu.

Salletu sa taktiež pýtali, či hráči žiadajú viac hier pre jedného hráča, alebo naopak multiplayerové hry. Jeho odpoveď bola, že sa snažia hráčom prinášať ako singleplayerové hry, tak aj hry pre viac hráčov. Poukazoval pri tom na obrovský úspech hier ako God of War či Spider-Man, ktoré sú určené pre jedného hráča. Rovnako však poukázal aj na popularitu hier ako Fifa či Fortnite, ktoré sú takmer výlučne multiplayerové.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom