Výrobca elektrických zubných kefiek SEAGO je pomerne známy. Predovšetkým jeho model SG-507 patrí medzi tie najlepšie elektrické zubné kefky, ktoré si môžeš za danú cenu kúpiť. Vo svojej ponuke má však aj úplne základný model, ktorý stojí menej než obedové menu.

Číňania opäť prekvapujú

Je mnoho ľudí, ktorí by radi namiesto klasickej kefky vyskúšali jej elektrickú verziu. Po príchode do obchodu však môže niekoho odradiť cena, ktorá je logicky o dosť vyššia. Táto úmernosť však neplatí pri kefke SEAGO SG-915, ktorej cena je len 3 €. Svojou cenou je tak bližšie klasickým zubným kefkám, než tým elektrickým.

Kúpiť najlacnejšiu elektrickú zubnú kefku len za 3 €

Doprava na Slovensko ťa vyjde len 12 centov cez Unregistered Air Mail. Pri tomto produkte sa neoplatí priplácať za drahšiu dopravu, nakoľko nepodlieha colnému konaniu.

Ľahká, s výdržou až 120 dní

Pri tomto modeli nečakaj žiadne extra funkcie. Ide o základnú verziu, ktorá ponúka len jeden vibračný mód. Ten je však extrémne výkonný a ponúka až 23 000 vibrácií za minútu. Vďaka tomu budú zuby zbavené takmer každej väčšej, či menšej nečistoty. Malá hlavica sa zas postará o to, aby si sa dostal aj na tie menej dostupné miesta.

Samozrejme, že je kefka aj vodeodolná a disponuje certifikáciou IPX7. Bez problémov ju tak môžeš umývať pod tečúcou vodou. Váha samotnej kefky (bez batérie) činí len 22 gramov. Ovládanie prebieha pomocou tlačidla v strede tela a funguje na princípe ON/OFF. Napájanie prebieha pomocou jednej AAA batérie a pri čistení zubov 1x denne je výdrž až 120 dní.

Samotné hlavice sú vymeniteľné a už priamo v balení ťa čakajú dve náhradné. Problém nie je ani s ich dokúpením a už za 99 centov si môžeš zakúpiť balenie dvoch náhradných hlavíc, ktoré sú určení práve pre tento model.

Kefka + náhradné hlavice

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom