Samsung zvažuje ukončenie výroby tradičných plochých displejov

banner-note-7Novinka Samsung Galaxy Note 7 prichádza na trh len vo verzii so zahnutým displejom zámerne. Spoločnosť chce zistiť, ako ho zákazníci prijmú v súvislosti s ich plánmi do budúcnosti – upustiť od plochých displejov v rade „S“ a spraviť tak zahnutý displej poznávacím znakom najbližšieho Galaxy S8.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vyššie predaje modelu S7 Edge oproti klasickej S7-ke prinútili kórejského giganta k prehodnoteniu zakrivených displejov. Najnovšie sa pohrávajú s myšlienkou, že budúci Samsung Galaxy S8 by mohol „flat“ verziu úplne vynechať. Samozrejme, je to hlavne o zákazníkoch a ich preferenciách. Preto sa v Samsungu rozhodli použiť nový Note 7 ako „pokusného králika“ a prichádza len vo verzii so zahnutým displejom. Ak ho verejnosť príjme bez námietok, pravdepodobne sa v roku 2017 dočkáme už len modelu S8 Edge.

Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


statement

Aby sme neostali len pri špekuláciách, k tejto téme sa vyjadril aj prezident Samsung Mobile, Koh Dong-jin, ktorý priznáva, že v spoločnosti zvažujú zahnutý displej ako poznávací znak „S“ série. Nezabúda však podotknúť, že všetko záleží od toho, na koľko by bola zakrivená verzia pohodlná pre globálne masy používateľov.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
67%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
33%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Adamec
Som študentom FIIT a zariadeniam z Číny sa venujem už vyše roka. Rukami mi prešli značky ako Xiaomi, Ulefone či Oukitel. Okrem toho čas trávim športovaním, sledovaním nových trendov v oblasti IT a DJingom.