Sortiment nositeľného príslušenstva Galaxy sa rozširuje o hodinky Galaxy Watch Active, náramky Galaxy Fit a slúchadlá Galaxy Buds.

Samsung dnes predstavila svoje nové prírastky v sortimente nositeľného príslušenstva Galaxy: Galaxy Watch Active, Galaxy Fit/Galaxy Fit e a Galaxy Buds. Smart hodinky, náramky na sledovanie fyzickej aktivity a bezdrôtové slúchadlá.

Galaxy Watch Active

Hodinky Galaxy Watch Active sú vybavené funkciami porovnateľnými s hodinkami Galaxy Watch. Dodávajú sa v športovom prevedení, ktoré je tenké, ľahké a všestranné. Atraktívny, minimalistický dizajn umožňuje jednoduché ovládanie. Galaxy Watch Active umožňujú sledovanie fyzických aktivít, spánku, stresu i zdravia.

Monitorovanie krvného tlaku: Hodinky Galaxy Watch Active, ktoré sú novým prírastkom v sortimente nositeľného príslušenstva Galaxy, umožňujú inteligentnejšie sledovanie krvného tlaku priamo na zápästí. Priamo do hodiniek Galaxy Watch Active si používateľ stiahne výskumnú aplikáciu My BP Lab vyvinutú v spolupráci s Kalifornskou univerzitou v San Franciscu (UCSF), ktorá bude každý deň sledovať krvný tlak a fyzické zdravie.

Každý deň s kľudom v duši: Zvládanie stresu je teraz pomocou nástroja Stress Tracker v hodinkách Galaxy Watch Active menej stresujúce. Priamo z protistresového widgetu je možné začať s dychovými cvičeniami, ktoré majiteľovi hodiniek vrátia potrebnú rovnováhu.

Jednoduché sledovanie telesnej kondície: Hodinky sledujú a automaticky detegujú, či používateľ beží, ide na bicykli, vesluje, používa eliptický trenažér alebo robí dynamický tréning. Manuálne si môže vybrať sledovanie viac než 39 aktivít, nastaviť denné ciele a sledovať svoj pokrok.

Hodinky Galaxy Watch Active sú kompatibilné s platformami Android a iOS a ponúkajú tréning v reálnom čase, sledovanie aktivít vo vnútri aj vonku a obsahujú obľúbené aplikácie tretích strán – vrátane aplikácií Under Armour, Spotify a Strava. Prostredníctvom asistenta Bixby, umožňujú používateľovi volať alebo posielať správy, je ich možné ovládať hlasom bez toho, aby bolo nutné telefón do ruky.

Galaxy Fit a Galaxy Fit e:

Náramky Galaxy Fit a Galaxy Fit e podporujú aktívny životný štýl a sú určené pre všetky typy športových nadšencov, od príležitostných bežcov až po profesionálnych športovcov. Vďaka tenkému a ľahkému telu sa Galaxy Fit a Galaxy Fit e jednoducho štýlovo upravujú a pohodlne nosia celý týždeň.

Náramky Galaxy Fit a Galaxy Fit e umožňujú jednoduché a intuitívne sledovanie, ktoré pomôže dosiahnuť  ciele v oblasti telesnej kondície. Galaxy Fit a Galaxy Fit e začnú automaticky sledovať aktivitu, keď sa používateľ venuje chôdzi, behu, veslovaniu, cvičí na eliptickom trenažéri alebo začne iné dynamické cvičenie.

V aplikácii Samsung Health môže taktiež ručne vybrať niektorú z viac než 90 prednastavených aktivít, a Galaxy Fit/Galaxy Fit e ju začne automaticky sledovať. Vďaka vylepšenej analýze spánku a inteligentnému zvládaniu stresu môže sledovať telesnú i duševnú pohodu v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.

Vďaka jednoduchému a intuitívnemu užívateľskému rozhraniu a vďaka inteligentným, užívateľsky prívetivým funkciám je možné náramky Galaxy Fit a Galaxy Fit e jednoducho používať aj pri najrôznejších aktivitách. Prijíma upozornenia a správy alebo si skontrolujte widget zobrazujúci synchronizované informácie priamo z telefónu – napr. budíky, kalendár alebo predpoveď počasia – bez toho, aby ste sa museli dotknúť telefónu.

Pokiaľ cestuje do iného časového pásma, Galaxy Fit taktiež automaticky zobrazia dva ciferníky hodín, takže sa ich majiteľ jednoduchšie zorientuje v dennom rozvrhu. Obe zariadenia sú vodeodolné až do tlaku 5 ATM , takže si ich je možné v závere dňa bez problémov ponechať na ruke, aj pri vstupe do sprchy či bazénu.

Galaxy Buds

Galaxy Buds ponúkajú špičkovú kvalitu zvuku, o ktorú sa stará zvuková technológia spoločnosti AKG. Funkcia Enhanced Ambient Sound umožní zreteľne počuť, čo sa deje okolo, aj keď slúchadlá práve nie sú v ušiach, takže používateľ nestratí sluchový kontakt s okolím, ani keď telefonuje alebo počúva svoju obľúbenú hudbu.

Tvrdenie o špičkovej kvalite platí aj o kvalite záznamu hlasu. Adaptívny duálny mikrofón sa skladá z jedného vstavaného mikrofónu a jedného vonkajšieho mikrofónu v každom zo slúchadiel, takže slúchadlá dokážu zachytiť váš hlas jasne a zreteľne v hlučnom a tichom prostredí.

Galaxy Buds zvládnu celý deň a vydržia streamovať cez Bluetooth až šesť hodín, alebo s nimi majiteľ zvládne až päť hodín telefónnych hovorov. Ich kompaktné puzdro ich navyše dokáže nabiť na ďalších až sedem hodín a 15 minút rýchleho nabíjania dokáže predĺžiť výdrž Galaxy Buds až o 1,7 hodiny.

Vďaka bezdrôtovému nabíjaniu a možnosti zdieľať energiu s iným zariadením je možné slúchadlám dodať potrebnú energiu aj v priebehu ich používania priamo z najnovšieho smartfónu Galaxy S10 od spoločnosti Samsung.

Galaxy Buds podporujú na najnovších mobilných zariadeniach Galaxy inteligentného asistenta Bixby, takže ich je možné aktivovať rýchlo a bez toho, aby ste sa vôbec museli dotknúť telefónu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom