Ak si majiteľom jedného z modelov Samsung Galaxy S9 či S9+, pod vianočným stromčekom ešte o jeden darček navyše. Samsung totižto vypustil aktualizáciu na Android Pie, ktorá prichádza s úplne novým One IU prostredím.

Portál SamMobile o uvoľnení aktualizácie informoval len pred niekoľkými hodinami. Ako prví ju dostali obyvatelia Nemecka, no na Twittri sa začali objavovať správy o tom, že si ju už môžu stiahnuť aj ľudia na území Holandska a taktiež aj Slováci.

Samsung chcel túto aktualizáciu uvoľniť až niekedy v priebehu januára, no zdá sa, že pri beta testovaní nenastali žiadne problémy, a tak tu majú majitelia týchto smartfónov nečakaný vianočný darček.

Aktualizácia zaberá 1744 MB a prináša už vyššie spomínané, úplne nové používateľské rozhranie, ktoré sa volá One UI. To má používateľovi predovšetkým uľahčiť prácu s veľkým smartfónom. Práca s aplikáciami by teda mala byť jednoduchšia pri používaní telefónu jednou rukou. Tak na čo ešte čakáš, pozri sa, či už aj ty môžeš aktualizovať svoje zariadenie a určite nám napíš do komentárov, či už bežíš na Android Pie, alebo ešte stále len čakáš.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom