Vlajkové modely Galaxy S9 a S9+ si už nachádzajú miesto medzi používateľmi a špekulácie sa tak obrátili na nasledujúci top smartfón Samsungu. Do predstavenia Galaxy Note 9 zostáva ešte dostatok času, no práve teraz by sa technologický gigant mal rozhodovať o jeho kľúčovej funkcii.

Nová špekulácia prichádza priamo z domova Samsungu, Južnej Kórey a informuje o nej portál KoreaHerald. Podľa dostupných informácií sa zdá, že smartfón Galaxy Note 9 by mohol prísť so snímačom odtlačkov prstov pod displejom. Predchádzajúce správy pritom hovorili, že zariadenie túto funkciu ešte neprinesie, keďže Samsung nestihol vyladiť technológiu tak, aby ju mohol použiť.

Zdroj mal ale teraz novinárom oznámiť, že divízia Samsungu zodpovedná za displeje pripravila tri až štyri dostupné implementácie pre Note 9. Do úzkeho výberu sa mala dostať jedna možnosť, nad ktorou Samsung intenzívne premýšľa. Rozhodnutie o implementácie či zrušení tejto funkcii pre Note 9 má pritom padnúť do konca tohto mesiaca. Práve teraz sa tak zrejme rozhoduje o budúcich špecifikáciách nasledujúcej vlajkovej lode Samsungu. Mnoho používateľ po takejto funkcii rozhodne túži.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom