Vlajkové modely Galaxy S9 a S9+ si už nachádzajú miesto medzi používateľmi a špekulácie sa tak obrátili na nasledujúci top smartfón Samsungu. Do predstavenia Galaxy Note 9 zostáva ešte dostatok času, no práve teraz by sa technologický gigant mal rozhodovať o jeho kľúčovej funkcii.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nová špekulácia prichádza priamo z domova Samsungu, Južnej Kórey a informuje o nej portál KoreaHerald. Podľa dostupných informácií sa zdá, že smartfón Galaxy Note 9 by mohol prísť so snímačom odtlačkov prstov pod displejom. Predchádzajúce správy pritom hovorili, že zariadenie túto funkciu ešte neprinesie, keďže Samsung nestihol vyladiť technológiu tak, aby ju mohol použiť.

Zdroj mal ale teraz novinárom oznámiť, že divízia Samsungu zodpovedná za displeje pripravila tri až štyri dostupné implementácie pre Note 9. Do úzkeho výberu sa mala dostať jedna možnosť, nad ktorou Samsung intenzívne premýšľa. Rozhodnutie o implementácie či zrušení tejto funkcii pre Note 9 má pritom padnúť do konca tohto mesiaca. Práve teraz sa tak zrejme rozhoduje o budúcich špecifikáciách nasledujúcej vlajkovej lode Samsungu. Mnoho používateľ po takejto funkcii rozhodne túži.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
60%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]