Samsung obdarí všetkých olympionikov limitovanou edíciou Galaxy S7 Edge Rio Olympic Games

banner-note-7

V posledných dňoch sa upriamuje pozornosť najmä na tohtoročné Olympijské hry konajúce sa v Riu. Určite o nich budeme počuť aj v nasledovných týždňoch a upútať sa snaží aj spoločnosť Samsung, ktorá venuje všetkým športovcom špeciálnu edíciu svojho Galaxy S7 Edge.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Partner Olympijských hier si pripravil 12 500 kusov svojho smartfónu Galaxy S7 Edge v špeciálnej limitovanej edícii Galaxy S7 Edge Rio Olympic Games Limited Edition. Táto veria prichádza s rovnakým hadrvérom ako originálna S7 Edge, no dočkala sa samozrejme vylepšení v podobe špeciálneho čierneho kovového rámu a logom Olympijských hier na zadnej strane. Po softvérovej stránke sú pridané rôzne špeciálne tapety a témy. Olympijské kruhy nájdeme aj na zamykacej obrazovke, v launcheri, notifikačnej lište či v aplikácii kontaktov. Samsung spolu s usporiadateľským výborom Olympijských hier zapracoval aj na vlastnej aplikácii Rio 2016, ktorá bude poskytovať olympionikom bohaté informácie ako napríklad o počte medailí, výsledkoch udalostí a v podstate o všetkom, čo k Olympijským hrám patrí.

samsung-galaxy-s7-edge-olympic-edition

TIP: Samsung Galaxy Note 7 oficiálne: Zahnutý Super AMOLED displej, vode odolnosť a snímač dúhovky oka

To však stále nie je všetko. Olympionici dostanú aj bezdrôtové slúchadlá Samsung IconX určené špeciálne pre športovcov. Tie disponujú komfortným dizajnom a vedia aj priniesť informácie ako napríklad o prejdenej vzdialenosti, spálených kalóriách, rýchlosti a srdcovom tepe. Nie je problém ich ani spárovať s aplikáciou S Health. I keď tento smartfón sa nám pravdepodobne zohnať nepodarí, môžeme si aspoň nainštalovať spomínanú aplikáciu Rio 2016, ktorá je dostupná ako pre Android, tak ja pre iOS a Windows Phone zadarmo.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
50%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.