banner-note-7
S blížiacou sa konferenciou IFA 2016 prišiel čas rozosielania pozvánok a lákanie na nové produkty. Ešte pred hlavnou konferenciou v Berlíne sa však Samsung pravdepodobne pochváli novou generáciou inteligentných hodiniek Gear S3.

Staršie Gear S2 boli predstavené minulý rok na rovnakej konferencii a prišli s okrúhlym dizajnom, atraktívnym rozhraním a otáčavým rámčekom pre navigáciu. Juhokórejskému gigantovi sa darilo celý rok držať nové Gear S3 v tajnosti a nepoznáme tak takmer žiadne špecifikácie či dizajn hodiniek. Zatiaľ vieme len toľko, že hodinky budú disponovať tiež okrúhlym dizajnom a otáčavým rámčekom, podobne ako ich predchodca. Teraz by už však mali byť dostupné v troch verziách, a to Gear S3 Classic, Gear S3 Frontier, a Gear S3 Explorer. Posledná verzia pod názvom „Explorer“ by mala oproti zvyšným modelom ponúknuť korunku, prídavné tlačidlá a vymeniteľné náramky.

Samsung Galaxy Gear S2 SM-R720 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung-new-gear-launch-invitation

Očakáva sa aj integrované GPS, merač rýchlosti, tlakomer, výškomer, certifikácia IP68 a merač srdcového tepu. Samsung dnes zverejnil teaser, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou láka na predstavenie nových Gear S3. Tlačová konferencia sa bude konať 31. augusta a k dispozícii bude aj live stream na webovej stránke Samsungu.

Minuloročné Gear S2

Minuloročné smart hodinky Gear S2

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom