Pripravovanú dvojicu nových vlajkových smartfónov od Samsungu by sme pokojne mohli označiť za zariadenia s doposiaľ najväčším počtom únikov informácií, ktoré vyplávali na povrch ešte pred oficiálnym predstavením. K tomu sa však blížime čoraz viac, a tak počet týchto únikov v súčasnosti ešte rastie.

Hoci si sa za posledných pár týždňov mohol pozrieť na tieto očakávané novinky z takmer všetkých možných uhlov, nikdy nie je na škodu pokochať sa ďalšími kvalitnými zábermi. Tie tentoraz zachytávajú zväčšený model Galaxy S8+ v elegantnej čiernej farbe. Okrem fotografií sa k nám ale dostalo aj viac ako 6-minútové video, ktoré tento nesmierne očakávaný prístroj odhaľuje z každej strany. V tomto videu sa tiež môžeš pozrieť na „ultra-presné“ premeranie, ktoré bolo vykonané pomocou obyčajného plastového pravítka.

 


Nenechaj si ujsť
Áno, je to definitívne tak! Samsung Galaxy S8 ponesie skener odtlačkov priamo vedľa hlavného fotoaparátu

Podľa ďalších informácií si budeme môcť obe veľkostné verzie predobjednať už v deň oficiálneho predstavenia, a teda 29. marca. Tieto správy sú tak v rozpore s predchádzajúcimi únikmi, ktoré zas tvrdili, že predobjednávky bude možné vykonávať až 7. apríla. Žiadne detaily o ostrom štarte predaja zatiaľ známe nie sú a s veľkou pravdepodobnosťou si tak budeme musieť počkať práve na poslednú marcovú stredu. Čo sa týka ceny, žiadne prekvapenia sa nekonajú a klasická S8-čka bude stáť 799 €, zatiaľ čo jej zväčšený model 899 €.

zdroj fotografie: Zol

zdroj fotografií: Zol

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom