Ak sa juhokórejská spoločnosť Samsung snažila utajiť svoje nadchádzajúce vlajkové smartfóny pred svetom až do ich oficiálneho predstavenia, tak jednodznačne zlyhala na plnej čiare. Už dlhšiu dobu totižto o výbave a vzhľade tejto lákavej dvojice vieme takmer všetko, pričom sme sa dočkali ohromného počtu rôznych únikov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tie nám tak poodhalili dizajnovú evolúciu, ktorá postihla najmä prednú stranu. Evolúcia však so sebou nie vždy prinesie len tie dobré a vylepšené vlastnosti. Presne to isté sa tak, nanešťastie, potvrdilo aj pri tejto dvojici pripravovaných zariadení. Hoci ponesú displeje so skutočne úzkymi rámikmi, jedna vcelku podstatná vec sa na ne nezmestila. Ikonické hardvérové domovské tlačidlo totižto bolo nadobro odstránené, zatiaľ čo skener odtlačkov prstov bol presunutý na zadnú stranu, hneď vedľa hlavného fotoaparátu.

zdroj fotografie: Twitter/EvanBlass

Tento krok sa síce niekomu nepozdáva, no časom si určite každý zvykne na to, že bude mať fotoaparát neustále „ulapcaný“ odtlačkami. Samsung tak nechtiac vytvoril nový fotografický filter, ktorý bude skrášľovať každú fotku vytvorenú S8-čkami. Tie budú podľa najnovších informácií dostupné v troch farbách, a to čiernej, sivej a striebornej. Napriek tomu budú spomínané rámiky vôkol displeja všetkých farebných verzií čierne. Samsung opäť rozhodne veľmi dobre vie, čo robí, nakoľko tým navodí falošný efekt skutočne bezrámikového displeja.

zdroj fotografie: Twitter/BenjaminGeskin

Nenechaj si ujsť
Zapnutý Samsung Galaxy S8 na videu. Takéto slúchadlá od AKG k nemu dostaneme!

Vráťme sa ale späť k revolučným top-end zariadeniam Samsungu. Ich zobrazovače budú ďalej disponovať jednou špeciálnou vlastnosťou. Vďaka zahnutým okrajom a extrémne tenkým rámikom sa ich totižto používatelia budú dotýkať aj vtedy, keď o to nebudú mať záujem. Nedočkaví zákazníci si túto netradičnú formu neúmyselnej telekinézy budú môcť vyskúšať už koncom apríla. Oficiálne predstavenie prebehne presne o týždeň, 29. marca v New Yorku.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
16%
Páči sa mi to
8%
Chcem to
8%
Mám to
2%
Nepáči sa mi to
26%
Neznášam to
40%
O autorovi
Patrik Tarics

Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]

 • Spout

  Tak to je EPIC FAIL! Dovi dopo Samsung

  • Tomáš Fallen Tomko

   presunuli jednu vec a je to koniec? :D ak apple zmenil konektor na slúchadlá aby si ľudia kupovali nové drahé alebo redukciu tak to bolo horšie a iPhone sa stále predáva

   • Spout

    pre mna ano

 • Drahoslav Horvath

  „netradičnú formu neúmyselnej telekinézy“ :-)

 • Diego

  Veľmi zvláštny krok. Keď už ho chceli vzadu, prečo ho nedali pod fotoaparát ako všetci výrobcovia? takto si každý pravák zamaže prstom šošovku.

 • Tomáš Fallen Tomko

  ešte si ho ani nemal ty inteligent

  • peterpan

   nemal a ani nebudem mat.. ked sa to niekomu paci tak nech si ho kupi.. len chory blazon si kupi chorobne predrazeny fon so „skvele“ umiestnenou citackou hned vedla sosovky fotaku lol, toto by nevymyslel ani najvacsi funebrak ci bezdak po patnasobnej opici.. trebars ty ako big samsung fan si ho kupis urcite.. :D ..inak spredu to bude defacto skoro to iste co LG G6