Ak sa juhokórejská spoločnosť Samsung snažila utajiť svoje nadchádzajúce vlajkové smartfóny pred svetom až do ich oficiálneho predstavenia, tak jednodznačne zlyhala na plnej čiare. Už dlhšiu dobu totižto o výbave a vzhľade tejto lákavej dvojice vieme takmer všetko, pričom sme sa dočkali ohromného počtu rôznych únikov.

Tie nám tak poodhalili dizajnovú evolúciu, ktorá postihla najmä prednú stranu. Evolúcia však so sebou nie vždy prinesie len tie dobré a vylepšené vlastnosti. Presne to isté sa tak, nanešťastie, potvrdilo aj pri tejto dvojici pripravovaných zariadení. Hoci ponesú displeje so skutočne úzkymi rámikmi, jedna vcelku podstatná vec sa na ne nezmestila. Ikonické hardvérové domovské tlačidlo totižto bolo nadobro odstránené, zatiaľ čo skener odtlačkov prstov bol presunutý na zadnú stranu, hneď vedľa hlavného fotoaparátu.

zdroj fotografie: Twitter/EvanBlass

Tento krok sa síce niekomu nepozdáva, no časom si určite každý zvykne na to, že bude mať fotoaparát neustále „ulapcaný“ odtlačkami. Samsung tak nechtiac vytvoril nový fotografický filter, ktorý bude skrášľovať každú fotku vytvorenú S8-čkami. Tie budú podľa najnovších informácií dostupné v troch farbách, a to čiernej, sivej a striebornej. Napriek tomu budú spomínané rámiky vôkol displeja všetkých farebných verzií čierne. Samsung opäť rozhodne veľmi dobre vie, čo robí, nakoľko tým navodí falošný efekt skutočne bezrámikového displeja.

zdroj fotografie: Twitter/BenjaminGeskin

Nenechaj si ujsť
Zapnutý Samsung Galaxy S8 na videu. Takéto slúchadlá od AKG k nemu dostaneme!

Vráťme sa ale späť k revolučným top-end zariadeniam Samsungu. Ich zobrazovače budú ďalej disponovať jednou špeciálnou vlastnosťou. Vďaka zahnutým okrajom a extrémne tenkým rámikom sa ich totižto používatelia budú dotýkať aj vtedy, keď o to nebudú mať záujem. Nedočkaví zákazníci si túto netradičnú formu neúmyselnej telekinézy budú môcť vyskúšať už koncom apríla. Oficiálne predstavenie prebehne presne o týždeň, 29. marca v New Yorku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP