Nový film od Walt Disney, Piráti Karibiku: Salazarova pomsta, ktorý mal nedávno premiéru, bude predstavený aj v trochu inom ako filmovom prostredí. Samsung totiž v spolupráci s Walt Disney ukázal novú edíciu Galaxy S8-čky.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!
FacebookInstagramYouTube

Walt Disney má pre svoju novu snímku celkom slušný rozpočet, ktorý činí približne 205 miliónov eur. Tak prečo by nemohol svoj film spropagovať aj v mobilnom priemysle? A tak vzniklo spojenie so Samsungom, ktoré prináša edíciu Galaxy S8 na motív nových dobrodružstiev Kapitána Jacka Sparrowa. Takéto spojenie dvoch velikánov sme však už mohli vidieť aj v minulosti, keď sa Disney a Samsung spojili a predstavili špeciálnu edíciu Samsung Galaxy S6 edge Iron Man.

Okrem nového balenia, ktoré pripomína pirátsku truhlicu s pokladom a predinštalovaných tém, neponúkne táto edícia žiadnu inú výraznú zmenu. Predávať sa bude na stránkach JD.com so 4 GB RAM a 64 GB vnútorným úložiskom s cenovkou približne 780 €. V špeciálnom balení sa teda bude nachádzať samotný telefón a tématický ochranný kryt.

zdroj fotografie: Samsung

Navyše sa v balení nachádza aj „zlatý“ prsteň, ktorý by mal slúžiť ako držiak na telefón. V každom prípade, pokiaľ už Galaxy S8 vlastníš, určite neexistuje dôvod, aby si svoje zariadenie musel vymeniť. Iba žeby si bol veľkým fanúšikom Johnnyho Deppa a Pirátov z Karibiku. Ak ale patríš do tejto unikátnej skupiny, toto bude pre teba dokonalý smartfón.