Nový film od Walt Disney, Piráti Karibiku: Salazarova pomsta, ktorý mal nedávno premiéru, bude predstavený aj v trochu inom ako filmovom prostredí. Samsung totiž v spolupráci s Walt Disney ukázal novú edíciu Galaxy S8-čky.

Walt Disney má pre svoju novu snímku celkom slušný rozpočet, ktorý činí približne 205 miliónov eur. Tak prečo by nemohol svoj film spropagovať aj v mobilnom priemysle? A tak vzniklo spojenie so Samsungom, ktoré prináša edíciu Galaxy S8 na motív nových dobrodružstiev Kapitána Jacka Sparrowa. Takéto spojenie dvoch velikánov sme však už mohli vidieť aj v minulosti, keď sa Disney a Samsung spojili a predstavili špeciálnu edíciu Samsung Galaxy S6 edge Iron Man.

Okrem nového balenia, ktoré pripomína pirátsku truhlicu s pokladom a predinštalovaných tém, neponúkne táto edícia žiadnu inú výraznú zmenu. Predávať sa bude na stránkach JD.com so 4 GB RAM a 64 GB vnútorným úložiskom s cenovkou približne 780 €. V špeciálnom balení sa teda bude nachádzať samotný telefón a tématický ochranný kryt.

zdroj fotografie: Samsung

Navyše sa v balení nachádza aj „zlatý“ prsteň, ktorý by mal slúžiť ako držiak na telefón. V každom prípade, pokiaľ už Galaxy S8 vlastníš, určite neexistuje dôvod, aby si svoje zariadenie musel vymeniť. Iba žeby si bol veľkým fanúšikom Johnnyho Deppa a Pirátov z Karibiku. Ak ale patríš do tejto unikátnej skupiny, toto bude pre teba dokonalý smartfón.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom