Nový film od Walt Disney, Piráti Karibiku: Salazarova pomsta, ktorý mal nedávno premiéru, bude predstavený aj v trochu inom ako filmovom prostredí. Samsung totiž v spolupráci s Walt Disney ukázal novú edíciu Galaxy S8-čky.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Walt Disney má pre svoju novu snímku celkom slušný rozpočet, ktorý činí približne 205 miliónov eur. Tak prečo by nemohol svoj film spropagovať aj v mobilnom priemysle? A tak vzniklo spojenie so Samsungom, ktoré prináša edíciu Galaxy S8 na motív nových dobrodružstiev Kapitána Jacka Sparrowa. Takéto spojenie dvoch velikánov sme však už mohli vidieť aj v minulosti, keď sa Disney a Samsung spojili a predstavili špeciálnu edíciu Samsung Galaxy S6 edge Iron Man.

Okrem nového balenia, ktoré pripomína pirátsku truhlicu s pokladom a predinštalovaných tém, neponúkne táto edícia žiadnu inú výraznú zmenu. Predávať sa bude na stránkach JD.com so 4 GB RAM a 64 GB vnútorným úložiskom s cenovkou približne 780 €. V špeciálnom balení sa teda bude nachádzať samotný telefón a tématický ochranný kryt.

zdroj fotografie: Samsung

Navyše sa v balení nachádza aj „zlatý“ prsteň, ktorý by mal slúžiť ako držiak na telefón. V každom prípade, pokiaľ už Galaxy S8 vlastníš, určite neexistuje dôvod, aby si svoje zariadenie musel vymeniť. Iba žeby si bol veľkým fanúšikom Johnnyho Deppa a Pirátov z Karibiku. Ak ale patríš do tejto unikátnej skupiny, toto bude pre teba dokonalý smartfón.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
22%
Páči sa mi to
6%
Chcem to
33%
Mám to
22%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
11%
O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.