banner-note-7Juhokórejský gigant, spoločnosť Samsung, zažíva tento rok veľmi čudné obdobie. Na jednej strane ju teší úspech modelov S7 a S7 Edge, no na druhej ju neustále trápia problémy s vybuchujúcimi batériami v Note 7-čke. V každom prípade, poškodené renomé z časti napravuje výsledok v slávnej ankete Mobile Choice Awards.

Mobile Choice Awards sú niečo ako Oscary, no namiesto hercov v nich nájdeme najnovšie technologické zariadenia. Používatelia môžu hodnotiť v niekoľkých kategóriách a vybrať tie najlepšie novinky. 16. ročník ovládol Samsung Galaxy S7 Edge, ktorý dokázal zaujať najväčšie množstvo prívržencov mobilných technológií. Asi sa zhodneme, že to nie je až také prekvapenie, kedže celý rok zaznamenávame len kladné názory na tento smartfón. V ďalšej kategórii sa udeľovali ceny za fotografické kvality.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

ipad-pro-12-9

Apple iPad Pro 12.9

Tu zvíťazila vlajková loď Huawei, Huawei P9. V kategórii tabletov s prehľadom zvíťazil Apple iPad Pro 12.9. Virtuálnu realitu ovládlo HTC s ich headsetom Vive, ktorý sa rovnako teší veľkej obľube technologického sveta. Moto Z s modulárnym dizajnom si odnieslo cenné víťazstvo za najinovatívnejší dizajn. Úplne poslednou kategóriou bola najlepšia mobilná sieť, v ktorej vyhral operátor Virgin Media. Ktoré smartfóny a tablety si dokázali získať vašu pozornosť tento rok?

moto-z-a-mods

Moto Z

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom