Nová verzia operačného systému Android je na svete už nejaký ten mesiac, no do smartfónov prichádza zatiaľ pomaly. Samsung sa však pridáva k ďalším spoločnostiam, ktoré touto novinkou potešia zákazníkov. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Aktuálne vlajkové lode, modely Galaxy S7 a S7 edge, už novú aktualizáciu s operačným systémom Android 7.0 Nougat dostávajú aj na Slovensku. Majitelia starších modelov Galaxy S6 a S6 edge si však na túto novinku museli krátku chvíľu počkať. Len pred pár dňami v Turecku gigant oznámil, že aktualizáciu uvolní pri najbližšej možnej príležitosti. Netrvalo ani týždeň a nová aktualizácia je oficiálne tu!

zdroj fotografie: YouTube

Nenechaj si ujsť
Toto je zoznam ďalších smartfónov od Samsungu, ktoré sa môžu tešiť na nový Android 7.0 Nougat

Bohužiaľ, nová aktualizácia neprináša pre majiteľov známe funkcie z novších vlajkových modelov, a tak sa musia uskromniť s menšou nádielkou nových funkcií. Nič to však nemení na fakte, že Samsung sa snaží pre používateľov prinášať v poslednej dobe len a len pozitívne novinky. Celková veľkosť aktualizácie činí 1,3 GB.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]