Teraz čítate
Samsung Galaxy Note 8 bude mať rovnako nešťastnú vlastnosť ako aktuálne S8-čky. Pozri si fotografie ochranných krytov

Veľa ľudí sa už nevie dočkať, kedy Samsung predstaví nový Galaxy Note 8. Dlho prebiehali špekulácie, s akým dizajnom vlastne vlajková loď príde, no hlavne to, kde sa bude nachádzať snímač odtlačkov prstov. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Podľa najnovších fotografií krytov bude snímač odtlačkov prstov na zadnej strane, teda na mieste, ktoré je tak diskutované v prípade S8-čky. Obchod MobileFun začal prijímať predbežné objednávky na ochranné kryty. Vzhľadom k tomu, že výrobcovia príslušenstvá majú dizajn telefónu k dispozícií v predstihu, môžeme očakávať, že práve takto bude vyzerať Galaxy Note 8. Obrázky sa zhodujú s nedávnymi únikmi fotografií, ktoré potvrdzujú, že snímač odtlačkov prstov bude na zadnej strane.

Čo ostatné vlastnosti?

Samozrejmosťou je aj využitie Infinity displeja. Dobrou správou ale je, že Samsung ho tentokrát neumiestnil priamo vedľa objektívu.  Známe su aj farebné prevedenia, v ktorých sa Note 8-čka ukáže. K dispozícií bude v šedom, modrom, čiernom, striebornom a zlatom prevedení. Oficiálne príde už túto jeseň a pravdepodobne znova ponúkne revolučné riešenia v mnohých smeroch. Snáď sa to tentokrát zaobíde bez väčších problémov a ikonická séria phabletov dozná svojej popularity.

Naše video:
Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
9%
Páči sa mi to
9%
Chcem to
27%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
36%
Neznášam to
18%
O autorovi
Martin Lajčák
Ahoj, som Maťo a momentálne študujem na vysokej škole. O rôzne technologické novinky sa zaujímam zhruba 7 rokov a ako redaktor sa vám budem snažiť mnohé z nich priblížiť.
  • Pelle

    Na S8 to vobec nie je nestastne ako pisete. Je to pohodlne a staci si nato zvyknut. Na note 8 to uz moze byt byt fakt tazke dociahnut tam s prstom.