Do zľavy sa dostala ďalšia skvelá microSD karta. Pokiaľ si potrebuješ rozšíriť úložisko v smartfóne alebo potrebuješ úložisko pre kameru a iné zariadenia, nemal by si prehliadnuť najnovšiu ponuku. Samsung Evo Plus MicroSD

Samsung Evo Plus MicroSD karta ponúka úložný priestor slušných 64 GB. Ten ti bohato vystačí na ukladanie svojej obľúbenej hudby, videí či fotografií. Ak si často na cestách a popritom rád fotografuješ či nahrávaš videá, poteší ťa podpora nahrávania FullHD videí pri rýchlosti zápisu 60 MB/s a rýchlosti čítania 100 MB/s. Aby si mal o kapacite pamäťovej karty lepšiu predstavu, stačí napríklad na 5500 skladieb, 14 000 fotiek, 8,5-hodinový záznam FullHD videa alebo 3-hodinový záznam 4K videa.

Kúpiť 64 GB MicroSD kartu od Samsungu za 16 €
Bezpečný nákup cez FonTech

Túto výbornú MicroSD kartu si navyše môžeš kúpiť takmer za polovičnú cenu ako na Slovensku. Stačí zamieriť do e-shopu Lightinthebox, prihlásiť sa, vyplniť adresu a zaplatiť. Zľava 49% na túto kartu je exkluzívne dostupná pre slovenských a českých zákazníkov. Kúpiť si ju tak môžeš za fantastických 16 € a za doručenie zaplatíš iba 0,30 €. Mal by si sa ale poponáhľať, za túto cenu je dostupných iba 15 kusov!

Výber typu dopravy:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú