V dnešných dňoch každý používateľ disponuje množstvom osobných či pracovných súborov, ktoré je potrebné niekam uložiť. Na ukladanie či zálohovanie dát dokonale poslúžia rôzne pamäťové médiá. Samsung má pre zákazníkov rýchly 250 GB SSD disk za cenu, akú ti ponúkne len náš FonTech Shop. 

Výbava moderných počítačov neraz pozostáva z výkonného hardvéru, ktorý zvláda spracovať ohromné množstvo výpočtových úloh a dát. Stále sa však stretávame s pevnými diskmi, ktoré ale začínajú nahrádzať ich rýchlejší nástupcovia s označením SSD (Solid State Drive). Na ich vývoji a výrobe zapracoval aj kórejský Samsung, ktorý si pre zákazníkov pripravil aj 2,5″ SSD disk 850 EVO. Tento kúsok teraz zákazníci môžu kúpiť v našom FonTech Shope vo výraznej zľave.

Špičkové technológie s vysokými rýchlosťami

Doménou SSD diskov je ich rýchle spracovanie dát, či už pri zápise, alebo čítaní, čím dokážu dodať nový život aj starším počítačom. Samsung 850 EVO pracuje na základe 3D V-NAND technológie, ktorá mu umožňuje vyvinúť ešte vyššie rýchlosti, čo používateľ pocíti už po prvom zapnutí počítača.

V spolupráci s TurboWrite technológiou dokáže dáta čítať rýchlosťou viac ako 540 MB/s. Ich zápis prebieha pri rýchlosti 520 MB/s. O dlhé načítavanie súborov sa tak vôbec netreba obávať. Okrem svojej rýchlosti je tento SSD disk od Samsungu výnimočný aj AES 256-bitovým hardvérovým šifrovaním údajov.

Výrobca myslel aj na čo najlepšie odvádzanie tepla, ktoré monitoruje a optimalizuje funkcia Dynamic Thermal Guard. Vďaka tomu sú uložené dáta chránené pred poškodením. K svojmu počítaču tento 250 GB SSD disk od Samsungu môže majiteľ pripojiť prostredníctvom rozhrania SATA3 a vdýchnuť mu tak nový život.

Bezkonkurenčná cenovka

Výrazne vyššie rýchlosti oproti pevným diskom, väčšia stabilita, bezpečnosť a teraz aj skvelá cenovka robia z tohto SSD disku ideálneho adepta aj pre tvoj počítač. FonTech Shop ti naň ponúka v spolupráci s e-shopom GearBest.com výraznú zľavu, vďaka ktorej ušetríš niekoľko desiatok eur.

Kúpiť 250 GB SSD disk Samsung za 74 €
Zľavový kupón len vo FonTech Shope

Pôvodná cena takmer 100 € klesne s použitím nášho kupónu BlackFridayGBCZ002 na skvelých 74 €. Pri výbere dopravy EU Express sa navyše vyhneš dodatočným poplatkom. Ešte stále váhaš? Mal by si sa poponáhľať, pretože za túto cenu je dostupných už len 9 kusov, ktoré sa vypredajú naozaj rýchlo.

Kupón uplatníš v košíku nasledovne: 

Zobraziť celú galériu (4)
Screenshot/GearBest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom