Samsung zverejnil video, v ktorom ďakuje svojím zákazníkom za priazeň. Video, ktoré bolo pôvodne ukázané pri príležitosti predstavenia Galaxy Note 8, sa teraz objavilo na YouTube.

Všetci si veľmi dobre pamätáme na ťažké obdobie, ktoré minulý rok kórejský gigant prežíval. Po predstavení Note 7 ani len netušil, čo bude nasledovať. Najprv explózie, potom postupné zvolávanie všetkých predaných kusov.

Lojalita

Samsung netrápili len obrovské finančné straty, no bál sa predovšetkým o stratu verných zákazníkov. Toto ťažké obdobie však spoločnosť nejako predýchala a prežila. Dôkazom toho je aj úspech modelov Galaxy S8 a S8+.

Po fiasku začal Samsung s komplexným testovaním smartfónov, aby sa predišlo ďalšiemu fiasku. Práve týmto chce presvedčiť starých, ale aj nových zákazníkov, že nový Note 8 svojho predchodcu nebude nasledovať. Aj preto spomínaným videom ďakuje všetkým fanúšikom, ktorí zostali verní. Predsa len mnohí museli po zvolávaní prejsť na staršie modely.

Nevzdal sa a teraz je späť na výslní

Napriek tomu si však nový Galaxy Note 8 zakúpili znova. Samsung tak dokázal, že sa nevzdal, napriek chybe sa poučil a predstavil tak opäť špičku technologického priemyslu. Veríš po týchto problémoch Samsungu? Kúpil by si si Note 8 alebo iný model z bohatého portfólia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom