Samsung zverejnil video, v ktorom ďakuje svojím zákazníkom za priazeň. Video, ktoré bolo pôvodne ukázané pri príležitosti predstavenia Galaxy Note 8, sa teraz objavilo na YouTube.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Všetci si veľmi dobre pamätáme na ťažké obdobie, ktoré minulý rok kórejský gigant prežíval. Po predstavení Note 7 ani len netušil, čo bude nasledovať. Najprv explózie, potom postupné zvolávanie všetkých predaných kusov.

Lojalita

Samsung netrápili len obrovské finančné straty, no bál sa predovšetkým o stratu verných zákazníkov. Toto ťažké obdobie však spoločnosť nejako predýchala a prežila. Dôkazom toho je aj úspech modelov Galaxy S8 a S8+.

Po fiasku začal Samsung s komplexným testovaním smartfónov, aby sa predišlo ďalšiemu fiasku. Práve týmto chce presvedčiť starých, ale aj nových zákazníkov, že nový Note 8 svojho predchodcu nebude nasledovať. Aj preto spomínaným videom ďakuje všetkým fanúšikom, ktorí zostali verní. Predsa len mnohí museli po zvolávaní prejsť na staršie modely.

Nevzdal sa a teraz je späť na výslní

Napriek tomu si však nový Galaxy Note 8 zakúpili znova. Samsung tak dokázal, že sa nevzdal, napriek chybe sa poučil a predstavil tak opäť špičku technologického priemyslu. Veríš po týchto problémoch Samsungu? Kúpil by si si Note 8 alebo iný model z bohatého portfólia.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
33%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]