Xiaomi Mi Max je možné jednoducho opraviť, pozrite si detailné rozobratie novinky

banner-minote-proXiaomi Mi Max, najrozmernejší z portfólia smartfónov spoločnosti Xiaomi, spôsobil hotový ošiaľ. Viac ako 13 miliónov registrácií je dôkazom enormného záujmu fanúšikov. Novinka láka kovovým telom, veľkým displejom a ako to už u Xiaomi býva zvykom, aj skvelým pomerom ceny a výkonu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tak ako ostatné smartfóny, ani Xiaomi Mi Max sa nevyhol podrobnému rozobratiu. Proces rozobratia nebol extra komplikovaný a netrval dlho, čo znamená, že novinku možno rozložiť na jednotlivé časti, prípadne svojpomocne opraviť pomerne jednoducho. Samozrejme, ak disponujete potrebnými nástrojmi. Na fotografiách vidíme, že väčšinu zadnej strany pokrýva masívna 4850 mAh batéria.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-max-rozobratie(11)

Najväčším trhákom Xiaomi Mi Max je práve obrovská 4850 mAh batéria a veľký 6,4″ FullHD displej. O výkon sa stará 3 / 4 GB operačnej pamäte RAM a 32 / 64 GB vnútornej pamäte. Na výber sú aj dve verzie procesorov, Snapdragon 652 respektíve Snapdragon 650. Fotografie zhotovíte 16 MPx zadným a 5 MPx predným fotoaparátom. Operačným systémom je Android 6.0 Marshmallow, ktorý aktuálne dopĺňa nadstavba MIUI 7.

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]