Rozobratie OnePlus 3 odhalilo kvalitnú konštrukciu a dômyselné rozmiestnenie komponentov

banner-oneplus-3Miernym sklamaním pri predstavení OnePlus 3 bol pevný zadný kryt zariadenia. Ten nedovoľuje rýchlu výmenu rôznych dizajnových variácií krytu, ako tomu bolo pri OnePlus 2. Nové video však odhaľuje ako si spoločnosť OnePlus poradila s umiestnením jednotlivých komponentov v novej unibody konštrukcii.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Rozobratie novinky prebiehalo celkom hladko. Najprv bolo potrebné odstrániť 2 hlavné skrutky na spodnej hrane zariadenia, ktoré držali zadný kryt pevne prichytený ku konštrukcii. Kryt sa ukázal ako veľmi pevný a spoločnosť jeho odolnosť nenarušila žiadnymi plastovými prvkami. Ani ďalší postup nebol príliš komplikovaný. Každý z komponentov bolo možné jednoducho vybrať a celkové rozobratie trvalo len pár minút.

ONEPLUS 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>OnePlus 3 je po konštrukčnej stránke veľmi kvalitným zariadením

OnePlus 3 je po konštrukčnej stránke veľmi kvalitným zariadením

OnePlus 3 tak v teste portálu Fonearena.com získal hodnotenie 7.5 z 10 možných bodov. Ukázalo sa teda, že pracovníci OnePlus odviedli kvalitnú prácu pri zostavovaní smartfónu. Používateľ s potrebným vybavením a skúsenosťami by nemal mať s opravou zariadenia veľké problémy.

Zdroj: Androidauthority.com, Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]