Rozbitý smartfón je azda tým najhorším snom každého používateľa a úsmev na tvári nikomu rozhodne nevyčarí ani účet zo servisu. Odteraz ale nemusíš byť ty tým, kto platí za opravy. Vďaka tomuto lacnému kurzu získaš znalosti, ako dať poškodené smartfóny do poriadku a ešte na tom aj niečo zarobiť.

Kráčaš po ulici so svojim smartfónom, no zrazu sa ti vyšmykne z ruky a padne displejom na zem ako placka. Túto katastrofálnu situáciu pozná mnoho majiteľov a takmer nikto z nej nevyviazol s nepoškodenou obrazovkou. Rozbitý zobrazovací panel však nie je jediným problémom. Mnohí prichádzajú do servisov so značne poškodenými konštrukciami, nefunkčným hardvérom či softvérovými chybami.

Rozober, oprav, zarábaj

Rôzne poškodenia sa však dajú s istými znalosťami a skúsenosťami pomerne jednoducho odstrániť. Všetky vedomosti týkajúce sa opravy smartfónov môžeš teraz získať v tomto kurze za „pár babiek“. V ňom sa naučíš ako vymieňať rozbité obrazovky, miniatúrne súčiastky, ale pochopíš aj fungovanie obvodov. Nemenej dôležitou stránkou je tiež biznis a zarábanie v tomto odvetví, kde si opravovaním môžeš zarobiť pekné peniaze.

Zobraziť celú galériu (0)
Kristián Hrušovský/FonTech

Kúpiť kurz opravovania smartfónov za 12 €
Pôvodná cena 50 €

Cenu, ktorú zaplatíš za pár posedení pri káve, tak môžeš investovať do niekoľkých užitočných lekcií. Pôvodná suma za tento kurz sa pohybovala na úrovni 50 €, no vďaka jedinečnej zľave ho môžeš absolvovať už za skvelých 12 €. Musíš sa však poponáhľať, pretože takáto cena je aktívna už len 5 hodín. Nielenže ušetríš na kurze, ale dostaneš možnosť zarobiť si opravovaním najpopulárnejších zariadení vo svete a ver, že núdzu o zákazníkov mať nebudeš. Neváhaj a využi túto skvelú príležitosť, kým je aktuálna. Ideš do toho?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom