Upratovanie je pre niekoho skvelým relaxom a pre niekoho zas nočnou morou. Ak náhodou patríš k tej druhej skupine, tak máme pre teba skvelú ponuku. Druhá generácia robotického vysávača od Xiaomi je momentálne v parádnej zľave a to ako v čínskom, tak aj v európskom sklade.

V českom sklade teraz o poriadnych 60 € lacnejší

V oboch prípadoch ide o oficiálnu medzinárodnú verziu, ktorá disponuje anglickým jazykom a európskou nabíjačkou. Xiaomi Mi Roborock 2 kúpiš z českého skladu už za 370 €, takže rýchle doručenie je zárukou. Navyše ide o jednu z vôbec najnižších cien tohto vysávač v Európe.

Kúpiť Xiaomi Mi Roborock v medzinárodnej verzii a českého skladu za 370 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Zabudneš na upratovanie

Xiaomi Mi Roborock 2 je veľký pracant využíva laserový detektor vzdialenosti, ktorý vysávaču umožňuje vidieť celé jeho okolie. Táto detekcia prebehne až 1800-krát za jedinú sekundu, čo znamená, že sa vysávač naozaj nikdy nestratí. Spoločnosť Xiaomi ďalej uvádza, že podobnú laserovú technológiu využívajú aj samoriadiace autá. Mi Roborock 2 tiež  podporuje simultánnu lokalizáciu a mapovanie. Taktiež využíva algoritmus, ktorý umožňuje zmapovanie celého terénu a následné vypočítanie tej najefektívnejšej trasy čistenia. O akého skvelého spoločníka do domácnosti ide sa môžeš presvedčiť aj v našej recenzii.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | S robotickým vysávačom Xiaomi Mi Roborock 2 úplne zabudneš na upratovanie

Xiaomi vysávač
Zobraziť celú galériu (0)
Kristián Hrušovský / FonTech

 Sacia sila dosahuje hodnotu 2000 pa, pričom k dispozícii ti bude 5200 mAh batéria s výdržou vysávania 2,5 hodiny. Nabíjanie je pritom samočinné (čo znamená, že svoju nabíjacu stanicu si sám vyhľadá a pripojí sa), takže aj z tohto pohľadu ide o pokročilú technológiu. Samozrejmosťou je, že vysávač môžeš nastavovať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie. Okrem vysávania však disponuje aj prídavným mopom, ktorý sa postará o umytie podlahy. Vďaka tomuto vysávaču tak zabiješ dve muchy jednou ranou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom