Robotické vysávače od Xiaomi patria medzi tie najlepšie na trhu. Nielen funkciami, ale aj cenou sa jedná o skvelú voľbu pre tých, ktorých už nebaví stále vyťahovať a odkladať objemné vysávače.

Vysávače známeho Xiaomi sú špeciálne vďaka tomu, že na orientáciu v dome/byte využívajú celkovo až 12 rôznych senzorov, čím je tak docielené perfektné povysávanie celej domácnosti. Jeho priebeh môžeš sledovať prostredníctvom aplikácie Mi Home, kde okrem stavu vysávača môžeš vidieť aj kompletný pôdorys a vyznačené miesta vysávania.

Už prvá generácia bola skvelá, no druhá svoje funkcie vyšperkovala do dokonalosti. Okrem klasického vysávania pribudla možnosť bodového čistenia, kde stačilo na smartfóne vyznačiť oblasť ktorú si chcel povysávať a vysávač sa k nej sám vybral. Okrem toho dostal do vienka aj funkciu mopovania, čím sa vyrovnal aj viacerým oveľa drahším kúskom. Rozdiel medzi týmito verziami tak bol dostačujúci, no až donedávna. Xiaomi Mi Robot Vacuum prvej generácie totiž dostal aktualizáciu, vďaka ktorej je možnosť bodového vysávania dostupná aj preň.

Stáva sa ešte zaujímavejším

Funkcia Bodového čistenia funguje na jednoduchom princípe. Na podrobnej mape domácnosti si vyberieš úsek, ktorý chceš povysávať a vysávač sa k nemu automaticky vydá. Vybraná oblasť sa dá čistiť až 3x, čím sa docieli perfektné povysávanie. Okrem toho pribudla aj možnosť Go, kde jednoduchým označením bodu na mape vyšleš svoj vysávač a ten automaticky začne vysávať určitú zónu okolo.

Pre sprístupnenie týchto funkcií musíš mať nainštalovanú aplikáciu Mi Home vo verzii 5.1.25 a firmvér vysávača musí byť verzia 3.3.9_003194. Ak ťa teda zaujíma len vysávanie a o mopovanie nemáš záujem, Xiaomi Mi Robot Vacuum je tou správnou voľbou pre každého. Druhá generácia tak má zmysel len v tom prípade, ak je už spomenuté mopovanie jednou z podmienok kúpy.

Jedna z najlepších kúp

Vďaka najnovšej aktualizácii a novej funkcii sa tak prvá generácia Xiaomi vysávača stáva ešte zaujímavejšou a je naozaj perfektné vidieť, že Xiaomi sa o svoje produkty stará aj po softvérovej stránke.

Kúpiť robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum za 254 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Navyše je tento vysávač momentálne dostupný len za 254 € priamo v poľskom sklade, takže niet veľmi o čom rozmýšľať. Nechýba expresné doručenie za 2 – 5 dní, ktoré prebehne bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Tak neváhaj a utekaj do nášho FonTech Shopu a uchmatni si svoju zľavu.

Kupón je možné aplikovať v druhom kroku v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom