Do našej domácnosti pribúda čoraz viac inteligentných zariadení a presadzujú sa medzi nimi aj robotické vysávače. Jeden z nich má aj zaujímavá spoločnosť, o ktorej si možno ešte nepočul.

Vysoká kvalita aj dostupnosť

Ako fanúšik technologických zariadení už určite vieš o čínskom e-shope Gearbest. Práve tento predajca založil aj značku Alfawise, pod ktorou združuje vlastné smart produkty pre domácnosť a používateľov. Ide pritom o zariadenia od inteligentných TV boxov s Androidom až po robotické vysávače. Pri kombinácii prémiového a dômyselného dizajnu, výrobca stále ponúka pre používateľov dostupné a lákavé ceny. Dôkazom toho je aj robotický vysávač Alfawise X5.

Na podlahy aj koberce

Tento šikovný pomocník sa venuje dôkladnému čisteniu kobercov či podláh v domácnosti. Konštrukcia pozostáva z dvoch hlavných čistiacich hlavíc, pričom jedna sa stará o uvoľnenie špiny a druhá zas o jej zbieranie. Okrem toho sa v spodnej časti nachádza aj sacia hlavica, ktorá sa postará o zvyšok. Jej sila dosahuje hodnotu 1000pa. Dostupné je dokonca aj mokré čistenie, ktoré z podlahy umyje aj odolnejšiu špinu.

Samozrejmosťou je prítomnosť niekoľkých senzorov, ktoré zabezpečujú navigáciu a vyhýbanie sa objektom či nárazom do stien. Robot sa spoľahlivo vyhne aj pádom zo schodov a vyšších miest. Keďže ide o smart zariadenia, poskytuje aj niekoľko pokročilých funkcií v oblasti ovládania. Robotický vysávač Alfawise X5 je totiž schopný pracovať aj prostredníctvom hlasového asistenta Amazon Alexa. Len hlasom tak môžeš bez námahy zastaviť či spustiť vysávanie a k dispozícii budeš mať aj špeciálny ovládač pre ďalšiu kontrolu nad zariadením a nastavenie jednotlivých čistiacich režimov.

Dostupné sú tri režimy čistenia, ktoré ti pomôžu dosiahnuť maximálnu efektivitu pri upratovaní. Robotický vysávač navyše disponuje aj poriadnou výdržou a batérie s kapacitou 2600 mAh. Pracovať môže až dve hodiny a vždy sa vie automaticky vrátiť do nabíjacej stanice načerpať ďalšiu energiu. Skvelý je aj dizajn, ktorý pôsobí elegantne a na vrchnej časti nájdeš aj informačný LED displej. Robot Alfawise X5 pracuje aj veľmi ticho, a to pri 60 decibeloch.

Kvalita aj dostupná cena

Už na začiatku sme spomínali, že spoločnosť Alfawise dokáže pri veľmi kvalitných produktoch stále poskytnúť veľmi dostupnú cenu. Robotický vysávač X5 so širokým zoznamom schopností tak môžeš získať za 148 €. Stačí ak pri nákupe využiješ zľavový kupón AlfawiseFeb9. Pri tomto nákupe môžeš využiť dopravu cez službu Europe Railway, ktorá je zdarma, ale treba rátať s dlhším dodaním.

Kúpiť robotický vysávač Alfawise X5 s hlasovým ovládaním za 148 €
Zľavový kupón AlfawiseFeb9

K dispozícii je aj ponuka priamo z českého skladu predajcu. V tomto prípade si môžeš zakúpiť vysávač za 162 €. Doprava vyjde na približne 4 €, pričom doručenie prebehne už za 3 až 5 dní.

Kúpiť robotický vysávač Alfawise X5 s hlasovým ovládaním za 162 €
Expresná doprava z EU skladu

Spoločnosť Alfawise teda má vo svojom portfóliu ďalší veľmi lákavý produkt, ktorý ponúka pri vysokej kvalite aj dostupnú cenovku. Sú súčasnými zľavami je skvelá príležitosť zaobstarať si robotický vysávač do svojej domácnosti.

Zľavový kupón aplikuješ v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom