Moderné technológie nás už v dnešnej dobe dokážu odbremeniť od veľkého množstva nudných domácich prác, medzi ktoré rozhodne patrí aj vysávanie podlahy. Na trhu je však veľmi málo robotických vysávačov, ktoré by sa kvalitou práce vyrovnali človeku s bežným ručným vysávačom. Robotický vysávač 360 S7 sa k tejto špičke radí, a navyše ťa ani nepripraví o celomesačnú výplatu.

Hoci ide o vysávač hlboko pod 500 €, jeho funkcie ťa milo prekvapia. My sme pre teba navyše vybavili špeciálnu akciu. V spolupráci s obchodom Gearbest máme pre teba kupón FONTECHS7, s ktorým tohto robota získaš za fantastických 363 €. Pri doprave nezabudni zvoliť EU Priority Line.

V porovnaní s pôvodnou cenou, ktorá činí 418 €, ide o naozaj výraznú zľavu. Tým to však ešte ani zďaleka nekončí. Prvých 100 záujemcov, ktorí si vysávač 360 S7 objednajú, dostanú navyše parádny darček v podobe sonickej zubnej kefky 360 ORACLEEN T1 v hodnote 41 €.

Kúpiť robotický vysávač 360 S7 za 363 €
Kupón FONTECHS7

Vysávač nabitý technológiami a funkciami

Aby sme 360 S7 aj trochu predstavili, tento šikovný vysávač disponuje sacím výkonom až 2000 Pa. Okrem vysatia podlahy si poradí aj s mopovaním. Mokrých koberčekov sa pri tejto funkcii báť nemusíš, vysávač ich dokáže sám identifikovať a obísť. Rovnako ich identifikuje aj pri vysávaní, no v tomto prípade ich neobchádza, ale zapne maximálny sací výkon.

V aplikácii si dokonca môžeš označiť celé oblasti, ktoré chceš, aby vysávač úplne vynechal. Môže si tak sám nastaviť, ktoré miestnosti chceš vysávať každý deň, ktoré raz do týždňa a v ktorú hodinu má vysávač začať pracovať. Tak ti v podstate stačí vytvoriť iba tento rozvrh, o všetko ostatné sa už robot 360 S7 postará sám.

Na obchádzanie predmetov mu slúži laserová navigácia, vďaka ktorej dokáže zmapovať jednotlivé miestnosti, a tak pri svojej práci nevynechá žiadne miesto. Poradí si dokonca aj s väčšími prekážkami. Výrobca udáva, že by mal zvládnuť prevýšenie 2 cm, čiže kábel alebo váha by mu nemali robiť problémy. Proti pádu zo schodov je 360 S7 vybavený ďalšími štyrmi senzormi.

Pracovná doba vysávača dosahuje 90 minút. O nabíjanie sa však stará úplne sám. Po nabití sa vráti na miesto, kde skončil a pokračuje vo svojej práci. Vysávač sa tak dokáže plnohodnotne starať o plochu až 180 m. Čerešničkou na torte je podpora hlasových asistentov Alexa, takže ak ho v domácnosti využívaš, robota 360 S7 budeš môcť ovládať aj týmto spôsobom.

Kúpiť robotický vysávač 360 S7 za 363 €
Kupón FONTECHS7

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom