Pred týždňom firma Leagoo oznámila príchod nového zariadenia – modelu T5c. Teraz prichádza s veľmi lákavou ponukou ako ho získať za šialene nízku cenu.

Smarfón je poháňaný 8-jadrovým procesorom Spreadtrum SC9853i s frekvenciou 1.8 GHzpričom sa jedná o prvý telefón, v ktorom bude tento procesor použitý. Je vyrobený pomocou 14 nm technológie od Intelu. V benchmarkoch Antutu sa ukázalo, že je až o 39 % silnejší ako populárny MediaTek MT6750, ktorý zvyčajne nájdeš v lacnejších smartfónoch z ďalekej Číny.

Skvelá výbava s nízkou cenou

Okrem procesoru je Leagoo T5c vybavené aj 3 GB RAM pamäťou a 32 GB úložiskom. O dlhú výdrž sa zas postará batéria s kapacitou 3 000 mAh a podporou rýchleho nabíjania. K dispozícii je tiež 13 a 5 MPx duálny fotoaparát.

Vpredu nájdeš 5.5″ FullHD displej a pod ním domovské tlačidlo so zabudovanou čítačkou odtlačkov prstov. Nad displejom sa nachádza 5 MPx selfie kamera s bleskom pre lepšie osvetlenie.

Súťažiť o Leagoo T5c len za 1.99 $

Čo sa týka kvality fotografií, zadný duálny fotoaparát je vybavený technológiou pre vytváranie bokeh efektu, pričom si môžeš vybrať, na ktoré objekty chceš zaostriť. Celé telo telefónu je vyrobené z kovu so zahnutými okrajmi. Cena Leagoo T5c sa má pohybovať okolo 129.99 $, avšak teraz môžeš využiť jedinečnú príležitosť  a získať ho len za neuveriteľných 1.99 $.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom