banner-note-7Samsung sa podľa informácií chystá aktualizovať svoju sériu „A“ a popri novej generácií Galaxy A5 (2017) by sme sa mali dočkať aj nástupcu úspešného Galaxy A8. Vďaka renderom sa nám naň naskytol aj prvý pohľad.

Tieto rendery samozrejme, treba brať s rezervou a nejedná sa o reálne fotografie. Phablet by mal mať dizajnové črty z Galaxy S7, či Note 7 vďaka sklenenej zadnej strane a kovovému rámu. Oproti S7-čke však bude o poznanie väčší. Celkové rozmery phabletu by mali byť 156.5 x 77.5 x 7.3 mm a nemal by mať zahnutý displej, teda okrem 2.5D zaoblenia po obvode. Keď už sa bavíme o displeji, ten by mal mať uhlopriečku 5.7-palcov a tradičné FullHD rozlíšenie.

Samsung A800 Galaxy A8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

galaxy-a8-2016-2

Ďalšie špecifikácie hovoria o procesore Exynos 7420, ktorý bol použitý v staršej vlajkovej lodi Galaxy S6. Sekundovať mu bude 3 GB operačná pamäť a 32 GB úložisko. Posledná zmienka padla o 16 MPx zadnom, respektíve 5 MPx prednom fotoaparáte a o Androide 6.0.1 Marshmallow. Pravdepodobne by však Samsung urobil lepšie, keby siahol po novšom Exynos procesore alebo po mid-range procesore od Qualcommu. Zaujal vás Samsung Galaxy A8 dizajnom a špecifikáciami natoľko, že by ste v budúcnosti plánovali jeho kúpu?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom