Rendery nám poskytli prvý pohľad na pripravovaný Samsung Galaxy A8

banner-note-7Samsung sa podľa informácií chystá aktualizovať svoju sériu „A“ a popri novej generácií Galaxy A5 (2017) by sme sa mali dočkať aj nástupcu úspešného Galaxy A8. Vďaka renderom sa nám naň naskytol aj prvý pohľad.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tieto rendery samozrejme, treba brať s rezervou a nejedná sa o reálne fotografie. Phablet by mal mať dizajnové črty z Galaxy S7, či Note 7 vďaka sklenenej zadnej strane a kovovému rámu. Oproti S7-čke však bude o poznanie väčší. Celkové rozmery phabletu by mali byť 156.5 x 77.5 x 7.3 mm a nemal by mať zahnutý displej, teda okrem 2.5D zaoblenia po obvode. Keď už sa bavíme o displeji, ten by mal mať uhlopriečku 5.7-palcov a tradičné FullHD rozlíšenie.

Samsung A800 Galaxy A8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

galaxy-a8-2016-2

Ďalšie špecifikácie hovoria o procesore Exynos 7420, ktorý bol použitý v staršej vlajkovej lodi Galaxy S6. Sekundovať mu bude 3 GB operačná pamäť a 32 GB úložisko. Posledná zmienka padla o 16 MPx zadnom, respektíve 5 MPx prednom fotoaparáte a o Androide 6.0.1 Marshmallow. Pravdepodobne by však Samsung urobil lepšie, keby siahol po novšom Exynos procesore alebo po mid-range procesore od Qualcommu. Zaujal vás Samsung Galaxy A8 dizajnom a špecifikáciami natoľko, že by ste v budúcnosti plánovali jeho kúpu?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.