banner-redmi-note-4
V nasledujúcich dňoch sa pozornosť fanúšikov upriami aj na Xiaomi, ktoré má pre nás pripravenú vcelku zaujímavú novinku. Najväčšia aktivita smeruje k predstaveniu modelu Redmi Note 4X, ktorý bude nástupcom minuloročného Redmi Note 3 Pro. 

Zahraničné zdroje tvrdia, že novinka bude unikátna aj použitým displejom, kedže čínsky gigant využije novú „Pegasus“ technológiou, o ktorej však nemáme absolútne žiadne informácie. Ako inak, dizajn bude takmer totožný s už niekoľko mesiacov predávanou Redmi Note 4-kou, ktorá sa rozhodne zaraďuje medzi najkrajšie kúsky na trhu. Najväčšou zmenou ale bude umiestnenie snímača odtlačkov prstov priamo pod displejom.

Xiaomi Redmi Note 4 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-redmi-note-4x-2zdroj fotografie: Weibo

Najvýhodnejšia slovenská cena Xiaomi Redmi Note 4

Onen displej ponúkne 5,5-palcovú uhlopriečkou s tradičným FullHD rozlíšením. Pod kapotou bude tiež umiestnený špičkový Snapdragon 653 s pracovnou frekvenciou jadier na úrovni 1,9 GHz. Podporovať ho bude grafický akcelerátor Adreno 510, 4 GB RAM pamäť a dvojica veľkostí interných úložísk s 32 a 64 GB kapacitou. Masívna 4000 mAh batéria bude disponovať aj rýchlonabíjaním s výkonom 15 W pri výstupoch 9V / 2A. V priebehu dnešného dňa unikli aj informácie o cenách pamäťových konfigurácií.

xiaomi-redmi-note-4x zdroj fotografie: Weibo  

Xiaomi Redmi Note 4X bude pravdepodobne začínať s cenou na čiastke 999 juanov, teda 137 €. Výkonnejší variant by mal na trhu preraziť s odhadovanou cenou 164 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP