Portál Recenzie.sme.sk, ktorý prevádzkuje skupina SME vydavateľstva Petit Press, a.s., ocenil najlepšie produkty za rok 2016. V dvadsiatich kategóriách technologických produktov vybral 60, ktorým udelil certifikát Ocenený expertmi 2016.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Agregátor odborných recenzií Recenzie.sme.sk v spolupráci s Tech.sme.sk a partnermi Pricemania.sk, TouchIT.sk, Pcrevue.sk, AndroidPortal.sk, Fotoma.sk, FonTech.sk, Pcnews.sk, Pluska.sk, Trend.sk a týždenník Trend vyhlásili víťazov druhého ročníka súťaže o certifikát Ocenený expertmi 2016.

Najlepší smartfón s cenou od 400 € – Galaxy S7 Edge

zdroj fotografie: Sme

Certifkáty boli pridelené na základe 6799 zozbieraných odborných recenzií a testov k 1136 produktom uvedeným na trh v roku 2016. Ocenených bolo 60 produktov v 20 kategóriách sledovaných službou Recenzie.sme.sk. Pridelením certifikátov Ocenený expertmi si služba Recenzie.sme.sk spolu s jeho partnermi kladie za cieľ pomôcť zákazníkom zorientovať sa v záplave technologických noviniek a upozorniť ich na tie najkvalitnejšie produkty v danej oblasti, ktoré overili odborníci.

Najlepší herný notebook – ASUS G752VY

zdroj fotografie: Sme

Zobraziť zoznam ocenených produktov

Web Recenzie.sme.sk zhromažďuje technologické recenzie a testy produktov, ktoré sú publikované na overených domácich a zahraničných špecializovaných portáloch. Na základe zozbieraných odborných recenzií a testov vypočíta každému produktu priemerné bodové hodnotenie, označované ako SME SKÓRE, ktoré je základom aj pre samotné pridelenie certifikátu Ocenený expertmi.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
58%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
8%
Neznášam to
8%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]