Čínsky gigant Xiaomi je okrem výroby smartfónov, routerov a po novom aj športových kamier, známy tiež výrobou kvalitného príslušenstva pre vaše smartfóny. Mnohý určite poznáte populárne Xiaomi Piston slúchadlá druhej verzie, ktoré sa môžu pochváliť naozaj kvalitným spracovaním a zvukom.

[/blockquote]

Xiaomi Piston Crystal Edition najlacnejšie zakúpite v e-shope IBUYGOU.com!

Slúchadlá Xiaomi Piston Crystal Edition nasledujú klasické Piston slúchadlá v kvalite, no po dizajnovej stránke dostali niekoľko skrášľujúcich prvkov. Tieto dizajnovo podarené slúchadlá sa vďaka nášmu partnerovi IBUYGOU.com dostali aj k nám, do redakcie. V nasledujúcich riadkoch sa dočítate viac o týchto nádherných slúchadlách.

Kľúčové špecifikácie Xiaomi Piston Crystal Edition:

  • Typ slúchadiel: In-ear, štupľové
  • Hmotnosť: 12 gramov
  • Impedancia reproduktorov: 16Ω
  • Dĺžka kábla: 1,2 m
  • Citlivosť: 97 dB
  • Konektor: 3,5 mm, pozlátený
  • Výkon: 5 mW
  • Frekvenčný rozsah: 20 – 20 000 Hz
  • Použité materiály: Kov, kevlar
  • Ostatné: Tlačidlá pre regulovanie hlasitosti, mikrofón

Balenie

SAM_0364
Slúchadlá Xiaomi Piston Crystal Edition prichádzajú v šikovnej krabičke, ktorá je spracovaná kvalitne. Ak vlastníte alebo ste vlastnili nejaký smartfón od Xiaomi, viete, že krabičky bývajú vyrobené z recyklovaného papiera. V prípade slúchadiel to tak však nie je. Po otvorení krabičky sa vám naskytá pohľad na slúchadlá, ktoré sú uložené v gumovom obale. Okrem slúchadiel sa v balení nachádzajú aj štuple v troch veľkostiach, vrecko na slúchadlá a nejaká ta brožúra s rozsypaným čajom :)

Spracovanie a dizajn
Kov, kevlar a Swarovski kryštály

Dizajn slúchadiel Xiaomi Piston Crystal Edition vychádza z dizajnu pôvodných Xiaomi Piston slúchadiel. Opäť sa teda stretávame s veľmi kvalitným spracovaním a nádherným dizajnom, ktorý dopĺňajú Swarovski kryštály. Samozrejme nejde o originálne kryštáli, je to len imitácia, no pre dojem luxusu a prémiovosti to stačí. Slúchadlá sú vyrobené z kvalitného kovu, rovnako ako „panel“ s ovládacími prvkami slúchadiel. Na tomto paneli sa nachádzajú tri tlačidlá, z ktorých dve slúžia na regulovanie hlasitosti, prípadne prepínanie skladieb, a tretie na pozastavenie aktuálne počúvanej skladby. Okrem toho sa tu nachádza aj mikrofón, vďaka ktorému môžete s nasadenými slúchadlami aj telefonovať.

SAM_0370

Samotný kábel slúchadiel je chránený špeciálnou kevlarovou vrstvou, ktorá kábel chráni pred roztrhnutím. Kábel je potom obalený gumou, vďaka čomu sa vám vo vrecku nezapletie. Nami testované slúchadlá boli v šedom farebnom prevedení, pričom dostupné sú aj v ružovej a čiernej farbe. Dizajnovo sú slúchadlá skôr určené pre nežné pohlavie.

Zvuk
Prémiový zvuk za nízku cenu

Oblasť, ktorá vás zaujíma najviac, je určite zvuk. Xiaomi slúchadlá sú známe kvalitným zvukovým podaním, čo platí aj v prípade Piston Crystal Edition. Xiaomi do slúchadiel integrovalo kvalitnú berýliovú membránu, ktorá sa väčšinou používa v drahých profesionálnych slúchadlách. Použitý bol aj špeciálny „dual-balanced“ systém tlmenia, ktorý redukuje okolitý zvuk a tak je zvuk slúchadiel ešte čistejší. Tento systém funguje veľmi dobre a pri používaní slúchadiel vám okolité zvuky zážitok z počúvania naozaj nekazia.

crytal_edition_membrana

Duálny systém tlmenia a berýliová membrána

Kvalitný je aj samotný zvuk slúchadiel. Zvukové spektrum membrány je naozaj široké a dokáže prehrávať zvuk vo frekvenciách od 20 do 20 000 Hz. Reprodukovaný zvuk je čistý, nechýba ani bassová vložka a výšky. Nie darmo sa Xiaomi Piston slúchadlá môžu porovnávať so slúchadlami AKG K374, ktoré sú cenovo takmer trikrát drahšie.

Záver

Xiaomi Piston Crystal Edition: Štýlové štuple na cesty

Slúchadlá Xiaomi Piston Crystal Edition sú dizajnovo podarené slúchadlá, ktoré ocení hlavne nežné pohlavie. Kvalitný zvuk prekvapí aj náročnejších používateľov a najväčšie plus týchto slúchadiel je ich cena. Náš partner ibuygou.com ich ponúka za 28 €.

Xiaomi Piston Crystal Edition najlacnejšie zakúpite v e-shope IBUYGOU.com!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP