banner-redmi-3sPravé a reálne fotografie Xiaomi Mi Notebooku boli doteraz len veľmi zriedkavo viditeľné. Netreba však zúfať, nakoľko už pozajtra, teda 27. júla, bude všetkým špekuláciám definitívny koniec. Na historicky prvý notebook od Xiaomi má zálusk slušné množstvo fanúšikov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Len dva dni pred predstavením sa šíria internetom zbrusu nové fotografie. Na nich vidíme, že notebook, ako už bolo viackrát spomenuté, bude vyrobený z prémiového hliníka s naozaj tenkým telom. Stále sme sa nedozvedeli, kde bude umiestnené logo Xiaomi, no druhá dnešná fotografia z časti odhaľuje klávesnicu. Bok Xiaomi Mi Notebooku ponúkne jeden USB Type-C port a tradičné USB, pričom sa očakáva použitie rýchleho UBS 3.0. Len prednedávnom nás očarili aj podrobnejšie špecifikácie.

Apple MacBook Pro MF840SL/A môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


TIP: Horúce novinky: Podrobné špecifikácie Xiaomi Mi Notebooku, máme sa na čo tešiť!

Podľa nich bude najvyššia verzia Xiaomi Mi Notebooku vybavená 15,6-palcovým 4K displejom, procesorom Intel Core i7, 16 GB RAM pamäťou, grafickou jednotkou nVidia GTX 970M a 512 GB SSD diskom. Cena sa odhaduje na 910 €. Ak sa chcete dozvedieť o špecifikáciách viac, určite navštívte náš podrobný článok, v ktorom je reč aj o slabšej verzii, ktorá príde s cenou okolo 543 €. Už len dva dni nás delia od tohto veľkého predstavenie. Môžete sa tešiť na tie najpodrobnejšie informácie z konferencie!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom