Ak si skutočným fanúšikom Pokémonov, nové slúchadlá od Razer sú pre teba ako stvorené. Jedná sa o kvalitné slúchadlá Razer Hammerhead True Wireless, ktoré sa ale nabíjajú v pokébale, informuje Engadget.

Ako si už zrejme z úvodu pochopil, Razer Pikachu True Wireless sú „len“ redizajnované bezdrôtové slúchadlá Hammerhead, ktoré predstavujú špičku v danom segmente. Slúchadlá poskytujú zvýšenú odolnosť IPX4, Bluetooth 5.0 a nízku odozvu v podobe 60 ms.

Čo je však na nových slúchadlách od Razer zaujímavé, sú hlasové pokyny vychádzajúce zo slúchadiel, ktoré sú v tomto prípade nahraté hlasom Pikachu. Slúchadlá vydržia na jedno nabitie až 3 hodiny, čo je o hodinu menej ako pri klasických Hammerheadoch, no nabíjací obal poskytne kapacitu na ďalších 15 hodín počúvania hudby.

To najzaujímavejšie sa ale odohráva na ich zovňajšku. Samotné slúchadlá sú žlté a znak Razer z dotykovej plochy na ovládanie nahradil obrázok Pikachua. Najväčšou frajerinou je ale v tomto prípade samotný obal na nabíjanie.

Razer

Ten je v tvare pokébalu. Otvára sa veľkým tlačidlom na prednej strane, ktoré navyše funguje ako informačná dióda indikujúca stav nabitia. Obal na nabíjanie je tiež vybavený šnúrkou na zápästie.

Ako píše portál Cnet, slúchadlá Razer Pikachu True Wireless sú, žiaľ, dostupné iba v Číne. Ich predaj sa začne 16. apríla a prípadných záujemcov vyjdu na 849 yuanov, čo je zhruba 110 €.

kampan zadarmo od startitup

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom