Najznámejší výrobca herných počítačových periférií, Razer, predstavil novú bezdrôtovú hernú myš Razer Lancehead. Tá je perfektná aj pre obyčajného užívateľa. 

Keď ide o výber myši, hráči väčšinou mávnu rukou nad bezdrôtovou a radšej siahnu po klasickej káblovej. Je to zapríčinené nie 100-percentnou spoľahlivosťou spojenia, občasným odpojením a oneskorením, ktoré spôsobuje problémy pri hraní či používaní myši všeobecne.

Razer Lanceheadzdroj fotografie: Razer

Razer preto použil do ich novej myši niečo, čo nazýva prispôsobivá frekvenčná technológia, vďaka ktorej si myš vždy vyberie najsilnejšiu frekvenciu v 2.4 GHz anténe.  Spoločnosť sa chváli tým, že ich Lancehead myš prekoná vo výkone každú inú bezdôtovú hernú myš. Myš má klasické Chroma osvetlenie od Razeru (so 16.8 miliónmi nastaviteľných farieb), vyhradené tlačidlo pre menenie DPI (má senzor až so 16 000 DPI) a zopár ďalších tlačidiel (dokopy ich je 9), ktoré si samozrejme môžeš naprogramovať podľa vlastných potrieb. Razer nezabudol ani na ľavákov a tak je myš obojstranná. Na jedno nabitie by mala vydržať 24 hodín. Nabíja sa pomocou microUSB a môžeš ju používať aj počas nabíjania.

Razer Lancehead
zdroj fotografie: Razer

Okrem bezdrôtovej verzie ponúkajú aj drôtovú, ktorej monitorovacia rýchlosť sa oproti 210 IPS bezdrôtovej verzie zväčšila na 450 IPS. Oba varianty majú vnútornú pamäť, do ktorej sa uložia všetky tvoje nastavenia. Taktiež si môžeš tvoje nastavenia uložiť na Razer cloud – Synapse Pro, ktorý je ale stále v beta verzii. Bezdrôtová verzia myši Razer Lancehead by mala stáť 139.99 $ a drôtová verzia Razer Lancehead Tournament Edition 79.99 $.


zdroj fotografie: Razer

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom