banner-mi4s
V Číne existuje veľké množstvo známych aj menej známych výrobcov smartfónov. O výrobcovi Ramos však na našej stránke čítate pomenej. Pôvodom výrobca tabletov už dávnejšie vstúpil aj na trh so smartfónmi a po pár mesiacoch opäť prichádza s novým smartfónom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ramos R9 bol predstavený len v decembri minulého roka a ponúka 5,2-palcový FullHD displej, osemjadrový procesorom MediaTek MT6753, 3 GB RAM a 32 GB úložisko. Zadný fotoaparát mal rozlíšenie 13 MPx, predný 8 MPx a v smartfóne bolo možné používať dve SIM karty so 4G konektivitou. Všetko napájala menšia, 2300 mAh batéria. Cena smartfónu bola však pomerne vysoká, konkrétne 298 €.

Ramos R9

Ramos R9

Oficiálne špecifikácie smartfónu zatiaľ neboli spomenuté, no z týchto troch uniknutých teaserov môžeme vyčítať zachovanie 3 GB operačnej pamäte RAM a 32 GB interného úložiska. Dizajn smartfónu by mal byť pozmenený a aj naďalej by mal disponovať snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane. Cenovka by však mala byť oveľa nižšia, a to 999 yuanov, čo je približne 135 €. Na ďalšie informácie si ešte budeme musieť pár týždňov počkať.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP