Ramos M7 je telefón s veľkou 5000 mAh batériou a vyššou cenovkou

banner-minote-pro
Ramos je čínska značka zameraná na výrobu tabletov pre tamojší trh. A ide im to – sú jedným z vedúcich výrobcov tabletov v Číne. Teraz to skúšajú aj na trhu s telefónmi. Konkurencia je však veľká, čo teda prinesie na trh Ramos M7? Odpoveďou je obrovská 5000 mAh batéria, s ktorou len tak rýchlo šťavu nestratíte.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Okrem už spomínanej batérie, Ramos M7 v číslach nevyniká. Displej má 5 palcov a výrobca sa rozhodol pre HD rozlíšenie (kvôli čo najväščej výdrži?). Poháňať ho bude osemjadrový Mediatek MT6753 s 2 GB RAM a 16 GB ROM. Na zadnej strane (mierne pripomínajúcej Honor 4C) nájdeme 13 MPx fotoaparát, na strane prednej zas 5 MPx fotoaparát.

ramos m7 2

Telefón by som odporučil najmä ľuďom, ktorý potrebujú z telefónu čo najviac a veľmi im nezáleží na dizajne. Ramos M7 je totižto dosť hrubý, na najhrubšom mieste má 9,6 mm. Keďže je Ramos už zabehnutá značka, môžeme očakávať lepšiu konfiguráciu softvéru oproti konkurencii. Sklame však cena – tá sa vyšplhala tesne pod 200 € v Číne.

Ramos m7 3

Zdroj: gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]