Jeden z najväčších motoristických podujatí v Európe si aj tento rok pripravil pre všetkých návštevníkov bohatý program. Pripraviť sa môžeš na oslavu všetkého, čo s automobilmi súvisí, na stretnutia ľudí, ktorým motory a rýchlosť nie je cudzia.

Agrokomplex v Nitre sa v dňoch 28. – 30. júna 2024 zmení na raj motoristov a či už si vášnivý fanúšik alebo len zvedavý návštevník, Slovak car Festival je miestom, kde si na svoje príde úplne každý. S výstavnou plochou o rozlohe 30 000 m² ide o najväčšie podujatie svojho druhu na Slovensku.

Viac ako 1000 áut a veľa ďalšieho

Na festivale uvidíš viac ako 1000 áut a motocyklov. Tie budú kategorizované do rôznych sekcií a tešiť sa môžeš napríklad na retro tuning, superšporty, classic expo, moto bike či off-road. V programe nájdeš aj unikátnu výstavu Retro tuningu a superšportových vozidiel.

Okrem áut festival poctia svojou prítomnosťou aj rôzne celebrity a vyše 300 exponátov rally modelov. Na zozname sa nachádzajú aj rôzne panely s rozhovormi, kde sa aj ty môžeš dozvedieť veľa zaujímavosti z úst svetových osobností.

Novinkou festivalu bude vzrušujúca Drifting Show, kde skúsení jazdci predvedú svoje ohromujúce zručnosti. Ďalším bodom programu bude Moto TV Show, ktorá predstaví najnovšie modely motocyklov a úchvatné kaskadérske výkony.

 

Slovak car Festival mapa
Slovak car Festival

Všetko zo zákulisia motošportu

Slovak Car Festival 2024 ti prináša jedinečnú šancu ponoriť sa do fascinujúceho sveta tuningu automobilov. Stretneš sa s uznávanými tuningovými expertmi, ktorí ti odhalia tajomstvá úprav áut a poradia ti, ako dosiahnuť maximálny výkon a atraktívny vzhľad tvojho milovaného vozidla.

Slovak car Festival  program
Slovak car Festival

Vďaka partnerstvu s DOUBLE RED festivalom sa môžeš tešiť na prílev prominentných osobností, čím sa podujatie stane ešte prestížnejším a lákavejším. Neváhaj preto využiť túto šancu. Do 30. júna si môžeš zakúpiť vstupenky na Slovak Car Festival 2024 za zvýhodnenú cenu exkluzívne cez Ticket Portal.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú