Azda všetci sme už počuli o streamovacích službách od Netflixu, HBO či Amazonu. Hoci tieto služby majú svoje odlišnosti, každá z nich ťa dokáže zasýtiť kvalitným obsahom na dlhé mesiace. Popri nich však koexistuje služba, o ktorej si možno doteraz ani len nepočul, no napriek tomu sa dokáže vyššie uvedeným stramovacím gigantom rovnať.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Táto služba nesie názov Kodi a k dispozícii je úplne zadarmo. Jedná sa o open-source program s obrovským archívom filmov a seriálov, ktorý je dostupný pre širokú škálu zariadení s Windowsom, Androidom či Linuxom a na svoje si prídu aj majitelia prístrojov s logom nahryznutého jablka. Kodi teda môžeš využívať takmer všade. Najlepšie sa však filmy a seriály prezerajú práve na veľkej obrazovke v pohodlí obývačky, kde si tento program len tak ľahko nespustíš. Našťastie je ale dostupné riešenie, vďaka ktorému môže Kodi zavítať aj do tvojho televízora.

zdroj fotografie: GeekBuying

Týmto riešením je šikovný TV Box, ktorý má už toľkokrát zmienený program priamo v sebe predinštalovaný. Aby toho nebolo málo, obsahuje jeho doposiaľ najnovšiu verziu, KODI 17.4, čím sa radí medzi prvé TV Boxy na svete s touto verziou KODI. Tá ponúka jej používateľovi nespočetné množstvo hodín multimediálnej zábavy. Aj z tohto dôvodu sa dnes počet aktívnych používateľov programu KODI počíta v miliónoch. Okrem toho však spomínaný TV Box obsahuje aj poriadne lákavé parametre. Poháňa ho 8-jadrový procesor Amlogic S912 s taktom 2 GHz, ktorý v spolupráci s 3 GB RAM pamäťou zabezpečuje svižný chod najnovšieho Androidu 7.1 Nougat.

zdroj fotografie: GeekBuying

Vďaka tomuto populárnemu operačnému systému a Google Play Store možno R-TV Box S10 zariadenia inštalovať rôzne hry a aplikácie, ktoré sú následne ukladané na 32 GB interné úložisko. Čerešničkou na torte je podpora prehrávania 4K videa pri 60 snímkoch za sekundu aj v novom kodeku H.265. Výrobca nezabudol ani na implementáciu Bluetooth 4.1, dual-band WiFi 802.11a/b/g/n/ac, dvoch USB portov, HDMI konektora, SPDIF optického zvukového konektora či klasického Ethernetu.

Kúpiť R-TV Box S10 za 54 €
Zľavový kupón FWHYFPWU

Ovládanie a pohyb v systéme prebieha cez jednoduchý diaľkový ovládač, ktorý sa nachádza priamo v základnom balení. Nadupaný TV Box, ktorý ti otvorí úplne nové multimediálne možnosti ťa po zadaní kupónu FWHYFPWU vyjde na 54 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]