banner-mi5
Pred pár dňami sme vám písali o úniku špecifikácii pripravovaného smartfónu od QiKu. Za tú dobu stihlo QiKu zverejniť pár teaserov, ktoré naznačujú príchod novej vlajkovej lode QiKu F4 a okrem iného na nich nájdeme aj dátum, kedy sa môžeme tešiť na jeho veľké odhalenie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vďaka posledným informáciám z Antutu vieme, že pôjde zatiaľ o 2 zariadenia. Prvé s kódovým označením QiKu 1509-A02 bude poháňané 4-jadrovým čipsetom Snapdragonom 820 spolu so 4 GB RAM a 128 GB vnútorným úložiskom. Známe je tiež, že bude použitý FullHD displej, ale nepoznáme jeho uhlopriečku ani zobrazovaciu technológiu. Predný a zadný fotoaparát by mal mať rozlíšenie 13 MPx, no šíria sa aj dohady, že by mohlo ísť aj o 2 zadné fotoaparáty s rozlíšením 13 MPx. Tento výkonnejší model sa bude snažiť konkurovať najhorúcejšej novinke, Xiaomi Mi5.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Druhé zariadenie má označenie QiKu 1503_M02 a podľa Antutu by malo byť poháňané najnovším 10-jadrovým čipsetom Mediatek Helio X20 spolu s 3 GB RAM a 32 GB vnútorným úložiskom. Opäť tu pôjde o FullHD displej, zadný fotoaparát bude mať rozlíšenie 13 MPx a predný 5 MPx. Obe zariadenia by mali fungovať na najnovšom Androide 6.0.1. Viac informácii sa dozvieme možno už čoskoro, pretože QiKu organizuje v Pekingu akciu už 21. marca.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP