Spoločnosť Sony len pred pár hodinami oznámila skvelú správu pre tých, ktorí majú službu PS Now. Hráči si odteraz budú môcť všetky dostupné hry stiahnuť a hrať ich tak lokálne offline.

Aj keď služba PS Now nie je pre Slovensko stále oficiálne dostupná, mnoho hráčov vie toto obmedzenie obísť (pár sekúnd googlenia) a službu tak naplno využívať. Nová aktualizácia, ktorá postupne prichádza na všetky zariadenia umožní všetky dostupné hry stiahnuť do zariadenia a hrať ich offline. Konzola tak nemusí byť neustále pripojená k internetu.

Podporované sú aj mikrotransakcie a DLC

PS Now má nespornú výhodu v tom, že za určitý poplatok získa používateľ prístup k všetkým hrám v knižnici. Tá sa neustále rozširuje a obsahuje aj také pecky ako Bloodborne, God of War 3 Remastered či NBA 2K16. Doteraz však hry bolo možné hrať len online a to formou streamovania hry priamo do konzoly. Možnosť stiahnuť si ich offline je niečo, po čom túžilo množstvo hráčov. Dokonca bude možné pokračovať v mieste kde si prestal a to jednoduchým presunutím uloženej pozície z cloudu do konzoly.

Ďalšou nespornou výhodou je to, že sa stiahnuté hry budú obsahovať všetky DLC, budú podporovať mikrotransakcie v hrách a dostupné budú aj zakúpené doplnky. Jedinou nutnosťou je pripojiť konzolu aspoň raz za týždeň k internetu, aby sa overila platnosť služby PS Now. Všetky hry podporujú natívne rozlíšenie (aj 4K) a 5.1 kanálový zvuk.

Mesačné predplatné je vo výške 9,99 dolárov (pre nových zákazníkov do 25. septembra). Celoročne je však dostupná akcia, kde je jeden rok spoplatnený čiastkou 99,99 dolárov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom